فروش اینترنتی شیک ترین مدل مانتو مجلسی زنانه گیپور دار کار شده

فروش اینترنتی شیک ترین مدل مانتو مجلسی زنانه گیپور دار کار شده جلو باز پوشیده که با آستین های کلوش پفی دکمه دار طراحی شده در مزون ما با توجه به نیاز و سلیقه شخصی مشتریان با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در حال انجام می باشد.

انواع مانتو جدید مجلسی زنانه شیک

ما در مزون خود انواع مانتو جدید مجلسی زنانه در مدل های متنوع و شیک را گرد آوری نموده و در اختیار خریداران گرامی قرار داده ایم.

مانتو های عرضه شده با کیفیت بسیار بالایی دوخته شده و در تن از ایستایی خوبی برخوردار می باشند.

در صورت نیاز به سایز های بزرگ یا سایز خاص خود می توانید با دیدن نمونه های مانتو آن را برای دوخت در اسرع وقت سفارش دهید.

بهترین مدل مانتو مجلسی کار شده با دانتل

یکی از نمونه های مانتو مجلسی زنانه بسیار فاخر مدل مانتو مجلسی کار شده با دانتل می باشد که گل های جدا شده دانتلی با دقت بر روی قسمت هایی از مانتو از قبیل مچ دست ، لب یقه یا در قسمت کارور جلوی مانتو دوخته شده و جلوه بسیار زیبایی به آن می دهند.

ما در مزون خود بهترین انواع این مدل مانتو را ارائه داده که مطابق با تک تک سلیقه های شما عزیران می باشد.

مانتو مجلسی کوتاه مناسب چه اندامی است ؟

شاید برایتان این سوال پیش آمده که مانتو مجلسی کوتاه مناسب چه اندامی است ؟

در پاسخ باید گفت مانتو برای افراد بسیار چاق یا افراد دارای قد خیلی بلند مناسب نبوده و ممکن است آن ها را چاق تر یا بلند تر نشان دهد، بقیه افراد با خیال راحت می توانند این مانتو های کوتاه زیبا را تهیه نموده و از تن خور زیبای آن لذت ببرند.

 

چندین مدل مانتو مجلسی با پارچه کرپ

پارچه های کرپ همواره یکی از مانتو های قابل توجه برای دوخت مانتو می باشند چرا که هم دوام کافی دارند و هم اینکه در تن ریزش کافی داشته و در رنگ های گوناگون نیز تولید می گردند.

در اینجا چندین مدل مانتو مجلسی با پارچه کرپ را می بینید که در مدل های کوتاه، بلند، جلو بسته یا جلوباز تولید شده اند و بر حسب سلیقه خود می توانید از بین آن ها انتخاب کرده و سفارش دهید.

مدل مانتو زنانه مجلسی پوشیده زیبا

مدل مانتو زنانه مجلسی پوشیده یکی از مدل هایی است که امروزه در طرح های مختلف و زیبا تولید می شود و در بین خانم های محجبه مسلمان بسیار محبوب می باشد.

این مانتو در عین پوشش کافی و بلند بودن بسیار شیک و جذاب بوده و می توان با انتخاب آن ست زیبایی را برای خود به وجود آورد.

این نوع مانتو ها با کفش های پاشنه بلند بسیار جذاب تر به نظر می رسند.

مانتو مجلسی زنانه با گیپور برای خانم های میانسال

گیپور نیز از پارچه های سنگین مجلسی می باشد که از گذشته تا کنون خانم های شیک پسند آن را برای دوخت مانتو یا لباس مجلسی خود به کار می برند.

مانتو مجلسی زنانه با گیپور برای تمامی سنین مناسب می باشد.

اما خانم های میانسال بیشتر به خرید این نوع مانتو مایل هستند و آن را در رنگ های تیره و یا متمایل به تیره خریداری می نمایند و در مراسمات گوناگون به تن می کنند.

 

فروش اینترنتی مانتو مجلسی زنانه با کمترین سود

ما در مجموعه خود تلاش می کنیم تا با فروش اینترنتی مانتو مجلسی زنانه به صورت مستقیم از تولیدی در رنگ ها و طرح های متنوع انواع مانتو را با کمترین سود و مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز و گرامی از سراسر کشور قرار دهیم.

با امکان خرید اینترنتی دستیابی از تمامی نقاط کشور به مدل های زیبای مانتو مجلسی وجود دارد و خانم ها دیگر دغدغه ای برای انتخاب و خرید ندارند.