فروش انواع مدل های مانتو سفید عروس دخترانه جذاب

قیمت مانتو شلوار سفید عقد محضری عروس  اغلب به مدل هایی گفته می شود که قسمتی از آنها کار شده باشد. معمولا این تزئینات روی لباس دانتل، گیپور و سنگ و مروارید می باشد. قیمت این مانتو شلوار های بخصوص به دلیل خاص بودن و داشتن کارهای خاص بر روی لباس بالاتر از مانتوهای مجلسی دیگر می باشد.

قیمت مانتو عروس

قیمت مانتو عروس

قیمت مانتو شلوار سفید عقد کار شده

  • مانتو شلوار عقد محضری شامل مانتو سفید ساده یا کار شده است که معمولا با یک پیراهن رنگ روشن و یا شلوار بلند روشن می باشد
  • بیشتر این تزئینات از پارچه های دانتل، گیپور و حریر می باشد.

بیشتر مانتوهایی که برای عقد محضری دوخته می شود دارای کار می باشند، بعضی دیگر از مانتوهای عقد دارای مروارید دوزی و سنگ دوزی می باشند، که باعث تفاوت قیمت بین ای دو مدل مانتو شده است. قیمت مانتو شلوار سفید عقد با توجه به مقدار طرح و شکل و پارچه های اضافه ای که روی آن به کار رفته است، مشخص می شود زیرا هرچه کار شلوغ تر و قشنگ تر باشد، هزینه بیشتری هم برای آن شده است و به همین سبک نرخ اش نیز بالا می رود.

مانتو شلوار سفید عقد عروس

  1. اگر شما  مدل انتخابی تان کتی می باشد، مناسب ترین مدل شلوار برای این مدل مانتو شلوار دمپا پارچه ای می باشد
  2. ولی  اگر جذب مانتوهای بلند وکار شده هستید از شلوار تنگ استفاده نمایید
  3. در هر دو مدل پوشیدن کفش پاشنه بلند سفید عروس را فراموش نکنید.
مانتو شلوار سفید

نام طرح : مانیا

معمولا دختر خانم ها دوست دارند مراسم عقد محضری خود را با یک مانتو شلوار شیک و متفاوت سپری نمایند. مانتوهای عقد عروس رنگ روشن هستند  ولی بیشتر رنگ سفید را انتخاب می کنند. اگر شما نیز از این دسته افرادی هستید که دوست دارید مانتو شلوار بپوشید به نکته های زیر دقت نمایید.

قیمت مانتو محضری

نام طرح:مهدیس