فروشگاه مانتو عقد رنگی خاص توری ارومیه

فروشگاه مانتو عقد رنگی خاص توری ارومیه شروع شد و چون مانتو ویژه ای است و با ظرافت خاصی طراحی و دوخت شده است از استقبال پر شوری برخوردار بوده است به همین دلیل این مدل در تعداد بالا تولید شده است و هم بصورت عمده و خرده به فروش می رسد.

فروش مانتو عقد رنگی

 1. برای مشتریان شهر ارومیه یک فروشگاه مانتو عقد دردست اقدام است
 2. که بصورت حضوری و دیدن مدل های متنوع مانتو عقد رنگی خرید نمایند
 3. از این پس با ما در تماس باشید تا بهترین نوع مدل این لباس را که روزانه در حال تولید است به شما معرفی نماییم.

خو شبختانه عروس خانم های جوان مانند گذشته در پی این هستند.
تا برای مراسم خود زیباترین لباس را انتخاب و خرید نمایند.
اما قیمت و مدل نیز برایشان مهم است.
پس برای خرید جدید ترین مانتو مد روز و بلند در ارومیه حتما با شماره در سایت قرار داده شده تماس بگیرید.

فروش مانتو عقد رنگی

فروش مانتو عقد در مزون پارمیدا

 • در مزون پارمیدا طراحی و دوخت لباس عروس نیز صورت می گیرد
 • شما عروس خانم های عزیز می توانید این لباس را هم خریداری کنید و هم اجاره نمایید.

من و همکارانم در مزون پارمیدا سعی می کنیم که مانتو عقد های متنوع تولید کنیم.
و اگر شما مشتریان عزیز توان خرید نداشته باشید بصورت اجاره در اختیار شما قرار دهیم.

فروش مانتو عقد در مزون پارمیدا

زیبا ترین مانتو های عقد رنگی

یکی از جشن هایی که در کشورمان جزء یک سنت به حساب می آید و برگزاری این جشن به صورت ساده و یا مجلل برای خیلی از خانواده ها حائز اهمیت است.

با نزدیک شدن به مراسم عقد، بیشتر عروس خانم ها چند روز مانده به مراسم  عقد در فکر لباس عقدی خود هستند و به این فکر می کنند که چه بپوشند.

دایره انتخاب لباس عقدی برای عروس خانم ها گسترده است چون لباس عقدی موجود در بازار طرح های زیادی اعم از پوشیده و باز با رنگ ها و طرح های متفاوت است .

برای آن دسته از عروس خانم ها که می خواهند لباس پوشیده در مراسم عقد خود بپوشند، بهترین انتخاب مانتوهای عقدی رنگی  است، علاوه بر مانتوهای عقدی سفید، مانتوهای عقدی رنگی هم در طرح ها ی متفاوت و زیبا در بازار موجود است.

در بازار لباس عروس، زبیاترین مدل های مانتو عقدی رنگی، به رنگ های شیری، کلبه ای، طلایی، صدفی و….موجود هست که هر کدام با طرح های گیپور و مهره دوزی طراحی شده است که مانتو عقدی رنگی را هر چه تمام تر زیبا کرده است.

زیبا ترین مانتو های عقد رنگی

مانتو عقد رنگی برای عروس

بعضی از عروس خانم ها دوس دارند در مراسم عقد خود که در محضر برگزار می شود مانتو عقد رنگی بپوشند، آنها در این فکر هستند که در مراسم عروسی لباس عروس سفید بپوشند ولی در مراسم عقد، مانتو عقد رنگی بپوشند

مانتو عقد رنگی در رنگ ها و مدل های زیادی طراحی و دوخته شده است که بعضی از مانتوهای عقد رنگی با توجه به سلیقه عروس خانم ها ساده و بعضی از مانتوهای عقد رنگی با منجوق دوزی، پولک دوزی و گیپور طراحی و دوخت شده است که در مدل های کوتاه و بلند و دامن دار طراحی شده است.

رنگ های مانتو عقدی رنگی متنوع می باشد و در رنگ های شیری، طلایی، آبی روشن، یاسی و ….طراحی و دوخت شده است.

هنگام مراجعه به فروشگاه و پوشیدن  مانتو عقد رنگی ، عروس خانم های عزیز باید دقت داشته باشند که مانتو عقد رنگی که می خواهند در روز عقد خود بپوشند، گشاد و تنگ نباشد که در مراسم عقد احساس ناراحتی کنند و غیر از این هم با تنگ و گشاد بودن مانتو عقد رنگی در روز عقد، مانتو عقد رنگی زیبایی خود را از دست بدهد.

بلکه با توجه به استایل بدن خود، مانتو عقد رنگی را در هر رنگ دلخواهی که در بازار موجود است  انتخاب کنید تا در مراسم عقد میان همه اطرافیان خود با توجه به پوشیدگی مانتو عقد رنگی بدرخشید.

مانتو عقد رنگی برای عروس

مانتو عقد محضری رنگی در سبک های مدرن

بعضی از عروس خانم ها دوس دارند مراسم عقد خود را در محضر به صورت ساده برگزار کنند و مایل هستند در این مراسم لباس عروسشان پوشیده باشد

درست است که مراسم عقد ساده ای دارند ولی عروس خانم ها مایل اند مانتو عقدی رنگی را که می خواهند در مراسم عقد در محضر بپوشند  به سبک مدرن و جدید باشد

مانتوهای عقد رنگی در سبک ها و طرح های کوتاه و بلند طراحی شده است  مثل نمونه های زیر؛

 • مانتوهای عقدی رنگی حریر
 • مانتوهای عقدی رنگی  با آستین های گشاد
 • مانتوهای عقد رنگی دامن دار
 • مانتوهای عقد رنگی چین دار
 • مانتوهای عقد رنگی طرح گیپور
 • مانتوهای عقد رنگی منجوق دوزی شده
 • مانتوهای عقد  رنگی طرح پیراهن
 • مانتوهای عقد رنگی به سبک سنتی

در بازار مانتوهای عقد رنگی در طرح ها و مدل های زیادی برای عروس خانم های عزیز که به دنبال مانتو عقد رنگی  برای مراسم عقد خود هستند  موجود می باشد

طرح ها و مدل ها از مانتو عقد رنگی در بازار زیاد است ما در ابن قسمت تنها توانسته ایم بخشی از مدل ها و طرح های مانتو عقدی رنگی محضری را در سبک های مدرن برای شما بیان کنیم.

مانتو عقد محضری رنگی در سبک های مدرن