خرید اینترنتی مانتو عقد حریر شیک و جدید سال 1400

خرید اینترنتی مانتو عقد حریر شیک و جدید سال 1400 در مدل های ساده و کار شده با دوخت عالی از مرغوب ترین پارچه ها امروزه به راحتی از سایت های مربوطه نظیر سایت ما برای شما عزیزان فراهم شده است.

مدل مانتو حریر برای عقد

مانتو حریر برای عقد در مدل های متنوع و با پارچه های مختلف  از جمله حریر دوخته میشود.

پارچه های مناسب مانتو عقد:

کرپ باربی، ساتن آمریکایی، ژاکارد و حریر و انواع دانتل ها برای تزئین لباس

برای زیباتر کردن لباس هم ممکن است از سنگدوزی، مروارید دوزی، تور دانتل و یا گلدوزی استفاده شود.

پارچه حریر به دلیل لطافت و زیبایی که دارد در بیشتر مدل های مانتو عقد به کار میرود. اگر شما هم به دنبال این هستید در روز عقدتان مانند یه ملکه بدرخشید حتما از مانتو حریر برای عقد استفاده کنید.

مدل مناسب برای لباس روز عقد مانتو و شلوار و یا کت و شلوار با شال، کیف، کفش همرنگ لباس است. حتما لباس را مناسب سایزتان انتخاب کنید و از خرید لباس های گشاد و یا تنگ بپرهیزید.

اگر هم میخواهید لباسی با طرح مد نظر خودتان بپوشید و فرصت کافی هم دارید یک ماه قبل از عقد لباستان را سفارش دهید تا قبل از روز عقد لباس به دستتان برسد.

خرید اینترنتی مانتو عقد شیک حریر

برای خرید اینترنتی مانتو عقد شیک حریر به چند نکته توجه کنید:

1-از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید تا انرژی مثبتی به خودتان و اطرافیانتان منتقل شود. از پوشیدن لباس هایی بارنگهای تیره وسرد خودداری کنید به این دلیل که حس خوبی نخواهید داشت.

2-از پوشیدن لباس های مجلسی و سنگین و تنگ خودداری کنید و ازمانتوهای عقد که زیبایی و راحتی مطلوبی دارند استفاده کنید تا در طول عقد بخاطر نامناسب بودن لباستان اذیت نشوید.

3-برای مانتو عقدتان کفش و کیف و شال یا روسری مناسب و ست انتخاب کنید تا در روز عقدتان بدرخشید و زیبایی استایلاتان حفظ شود.

4- لباس های بیش از حد بلند و دست و پا گیر انتخاب نکنید.

5-دسته گل ساده و مناسب با رنگ لباستان انتخاب کنید و به هیچ وجه دسته گل های شلوغ و سنگین استفاده نکنید.

اگر قصد خرید اینترنتی لباس عقد خود را دارید، حتما جستجو کنید و قیمت ها را مقایسه کنید و از آنلاین شاپ های معتبر با تنوع مدل بالا خرید کنید.

پر فروش ترین مدل لباس عقد اینروزها، مانتو عقد حریر است که به دلیل بلند بودن و پوشیده بودن برای استفاده در فضاهایی که آقایان هم حضور دارند مناسب است و به خاطر نوع طراحی ویژه و چشم گیری که دارند قطعا زیبایی عکس هایی که از خودتان ثبت میکند دوچندان خواهد شد.

خرید اینترنتی مانتو عقد شیک حریر

مانتو عقد حریر ساده و کار شده

ممکن است برای خرید لباس مناسب عقد زمان کمی داشته باشید و قبل از مراسم عقدتان لیست کاری طولانی داشته باشید.

برای این روز مهم و بزرگ پیشنهاد میکنیم از مانتوهای عقد که از جنس حریر و پارچه های لطیف و زیبا دوخته شده اند استفاده کنید.

سلیقه افراد با هم متفاوت است و هر کس به دلخواه خودش بین مانتو عقد حریر ساده وکار شده یکی را انتخاب میکند.

بسیاری از خانوم لباس های ساده و در عین حال شیک را برای روزعقد و یا حتی ازدواجشان انتخاب میکنند.

اگر از این دسته از خانوم ها هستید و لباس ساده را ترجیح میدهید کیف و کفش و شالتان را طوری انتخاب کنید که استایلتان بیش از حد ساده نباشد و این مورد را در نظر بگیرید که بهترین روز شماست و باید ظاهری زیبا داشته باشید.

اگر از آن دسته از افراد هستید که لباسی را انتخاب میکنید که روی آن با تور، مروارید و یا حتی گل های پارچه ای تزئین شده است، سعی کنید تیپتان را بیش از حد شلوغ نکنید و دقیقا برعکس نکته ای که در بالا اشاره کردیم کفش وکیفتان را ساده تر انتخاب کنید ودر انتخاب استایل خود بیش از حد اغراق نکنید.

مانتو عقد حریر ساده و کار شده

دوخت مانتو عقد با پارچه حریر

مراسم عقد ممکن است در فضاهای متفاوتی ازجمله محضر، باغ و تالار برگزار شود بهتر است لباس عقد خود را مناسب فضایی که در آن هستید تهیه کنید و یا طبق سلیقه تان، سفارش دوخت بدهید.

اگر برای این روز رویایی تصمیم دارید لباسی با طرح انتخابی خودتان بپوشید به چند نکته مهم دقت کنید:

  • حتما یک ماه قبل از روز عقد اقدام به دوخت لباس کنید تا بتوانید چند بار لباس را پروو کنید و اگر ایرادی دارد برطرف کنید تا در روز عقد دغدغه لباس را نداشته باشید و با خیالی آسوده روز عقدتان را جشن بگیرید.
  • دوخت لباستان را به فردی کار بلد بسپارید تا هزینه و زمانی که صرف میکنید از بین نرود و لباسی زیبا بدستتان برسد.
  • اگر پارچه حریر را برای لباستان انتخاب میکنید برای دوخت مانتو عقد با پارچه حریر، همانطور که گفتیم به فردی ماهر بسپارید. پارچه حریر لطافت و حساسیت خاصی نسبت به بقیه پارچه ها دارد به همین دلیل باید با مهارت و دقت آنرا برش زد و دوخت.

برای اینکه روز عقدتان رویایی و به یاد ماندنی شود حتما این نکات را رعایت کنید تا روزی زیبا برای خود بسازید و بدرخشید.

دوخت مانتو عقد با پارچه حریر