فروش مانتو ست روز عقد به همراه شلوار،شال ،تاپ،شومیز، مناسب محضر در رنگ های شاد و متنوع در شهر رشت از استقبال خوبی برخوردار است . زیرا از لحاظ قیمت خیلی  خوب و عالی می باشد. ما بخاطر مشتریان زیادی که از شهر رشت برای این مدل داشتیم، بر آن شدیم که با تاسیس شعبه ای در این شهر، گامی در راستای راحت تر شدن عروس ها برداریم.

فروش مانتو رشت

فروش مانتو رشت

فروش مانتو ست روز عقد چه زمانی است؟

  • تمام ایام هفته به جز جمعه ها
  • روزهای عید غدیر، قربان مزون ما با تخفیف ویژه باز می باشد.
مانتو عقد رشت

مانتو عقد رشت

ما کارهای تولیدی مان را بیشتر بر اساس اینکه کدام مدل در فروش مانتو ست روز عقد خواهان دارد، می چینیم و بر طرح هایی که عروس خانم ها می پسندند، تاکید بیشتری برای دوخت و آماده سازی داریم تا هر سایزی را که آنان می خواهند، جتی 46 و 50 را هم در کالکشن خود جای می دهیم. ضمنا این مدل ها را از نوع رنگی هم دوخته و آماده کرده ایم تا دیگر نقصی در مجموع وجود نداشته باشد و شاهد کم و کسری نباشیم تا به بهترین شکل بتوانیم نظر مشتری را جلب کنیم.

مانتو روز عقد

مانتو روز عقد

همچنین از هر مدلی که در تهران داریم، یک نمونه به رشت نیز می فرستیم تا نیازی نباشد که عزیزان ساکن در این شهر زیبا، به تهران بیایند. فقط کافی است با دیدن آن ها، آن سایز و طرحی که به دلشان نشسته است را پرو کنند یا اگر اندازه شان نمی شود، سفارش دهند تا خیاط ما طی دو تا سه روز، شکیل ترین و جذاب ترین مدل را برایتان بدوزد.

ست مانتو رنگی

ست مانتو رنگی

انواع رنگ مانتو عقد رنگی

  1. صورتی کم رنگ
  2. گلبهی بسیار لطیف
  3. آبی آسمانی
  4. فیروزه ای
مانتو ست عقد

مانتو ست عقد

دلیل اینکه از هر مدل مانتویی، رنگی اش را نیز در کالکشن قرار می دهیم به این خاطر است که متقاضی مانتو رنگی مانند لباس حنابندان رنگ زیاد شده است و دیگر خانم ها تنها به دنبال سفید نیستند.