فروش مانتو رسمی در سبک های مجلسی اداری با تنوع بالا

فروش مانتو رسمی در سبک های مجلسی اداری از انواع پارچه ها با دوختی شیک تنوع بالا کیفیت مطلوب نازلترین قیمت مناسب برای خانم های شاغل خوش پوش و مشکل پسند از طریق فروشگاه اینترنتی ما انجام می گیرد.

ویژگی های یک مانتو شلوار اداری ارزان قیمت

ست مانتو شلوار اداری یکی از پوشش های مخصوص خانم های کارمند در محل کار می باشد که معمولا با دیگر همکاران ست می باشد گاهی نیز با توجه به قوانین اداره کارمندان خانم می توانند مانتو های رسمی مطابق با سلیقه شخصی و متفاوت از دیگران بپوشند.
یک مانتو شلوار اداری ارزان قیمت مانتویی می باشد که از پارچه های نخی و بادوام تولید شده باشد دارای مدلی ساده اما شیک باشد.
این مانتو در عین دوخت ساده باید جذاب بوده و رضایت خاطر خانم ها را فراهم آورد.
معمولا مانتو شلوار های اداری به صورت جلو باز و دارای دکمه می باشند.
پارچه های آن ها ساده و بدون طرح است و از لحاظ سایز نیست اندامی یا کشی نیستند بلکه تن خور آن ها به گونه ای است که در تن آزاد و راحت است.
رنگ مانتو های ادارای با توجه به سلیقه خانم ها اما به طور معمول شامل رنگ های مشکی، سرمه ای، قهوه ای و طوسی می شود.

ویژگی های یک مانتو شلوار اداری ارزان قیمت

مدل های مانتو شلوار اداری جدید

با توجه به تنوع مدل های دوخت مانتو امروزی که در بازار عرضه می گردند انواع مانتو شلوار اداری جدید نیز طراحی و در بازار ارائه می گردند که بسیار شیک و به روز می باشند.
مانتو شلوار های اداری جدید معمولا از پارچه های آهار دار و محکم تولید شده که در تن بسیار زیبا و خوش استایل نشان داده می شوند اندازه مانتو ها نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه در حد روی زانو می باشد.
برخی از مانتو های اداری جدید حالت دوخت کتی بلند داشته که یقه آن ایستاده یا انگلیسی است.
این مانتو ها اغلب با شلوار های راسته یا از بالا گشاد ست می شوند.
خرید یک مانتو اداری برای خانم های کارمند هم از لحاظ جنس و هم از لحاظ قیمت مهم می باشد و اغلب خانم های کارمند سعی می کنند مانتو های زیبا و با کیفیت را به بهترین قیمت خریداری نمایند.
برخی دیگر نیز به دنبال تهیه مانتو مطابق با فصل می باشند تا در چند ساعتی که در محل کار به سر می برند از لحاظ سرما و گرما اذیت نشوند.

مدل های مانتو شلوار اداری جدید

مانتو اداري سایز کوچک هم دوخته میشود؟

مانتو های اداری که تولید و در فروشگاه ها عرضه می گردد علاوه بر رنگ بندی دارای سایز بندی کامل نیز می باشد که تمامی خانم با انواع هیکل بتوانند مانتوی مورد نظر خود را بیابند.
اما اغلب دامنه سایز بندی مانتو اداری نرمال بوده و سایز بسیار کوچک یا خیلی بزرگ خیلی کم در بین مانتو های کارمندی عرضه شده پیدا می شود.
بدین منظور خانم های خیلی چاق یا لاغر می توانند سایز مانتوی مورد نظر خود را در مدل دلخواه به مزون برای دوخت سفارش دهند.
ما در مزون آنلاین خود سعی نموده ایم برای جلب رضایت خانم های انواع مانتو های کارمندی در مدل های مختلف را گرد آوری نموده و از کوچکترین سایز مانتو تا بزرگترین مانتو را موجود داشته باشیم تا خانم ها برای تهیه مانتوی سایز خود دچار مشکل نشوند.
در صورت در نظر داشتن مدل خاصی از مانتو های ژورنالی سفارش دوخت انواع مانتو نیز پذیرفته می شود.

مانتو اداري سایز کوچک هم دوخته میشود؟

سفارش دوخت و فروش مانتو رسمی در انواع مختلف

برای خرید انواع مانتو اداری و کارمندی می توانید به مزون ما سری بزنید و مدل های متنوع مانتوی ارائه شده را مشاهده کنید.
فروش مانتو رسمی در فروشگاه ما به صورت مستقیم از تولیدی انجام می شود بنابراین مدل های مختلف مانتو با نازلترین قیمت عرضه می گردند، می توانید قیمت ها را مقایسه نمایید.
انواع مانتو شلوار های رسمی ست موجود می باشد که از پارچه هایی فاخر و با کیفیت تولید شده اند این مانتو شلوار ها را با مقنعه و کفش همرنگ یا متضاد می توان ست کرد تا زیبایی آن ها دو چندان شود.
علاوه بر فروش مانتو سفارش دوخت مانتو طبق مدل مورد نظر و سلیقه شما نیز پذیرفته می شود و می توانید بر روی هر نوع پارچه مدل های منتخب خود را برای دوخت مانتو رسمی پیاده نمایید.
دوخت مانتو با بهترین کیفیت انجام شده و تحویل آن در اسرع وقت صورت می گیرد.
خانم هایی که دارای ایرادات اندامی می باشند بهتر است مانتوی مورد نظر خود را برای دوخت سفارش دهند تا کاملا مطابق با اندام آن ها مانتو دوخته شود.

 

سفارش دوخت و فروش مانتو رسمی در انواع مختلف