مدل مانتو کتی مجلسی کار شده مناسب چه سنی ست؟

تولید مانتو عقد گیپور کتی سفید و رنگ روشن در سایزهای s, m, l, xl در همدان تولید و در دیگر شهرهای ایران پخش می شود. سفارش دوخت مانتوهای کتی در سایز های بزرگتر و رنگ بندی دلخواه پذیرفته می شود. این مدل ها تقریبا کوتاه و جلو باز هستند. پارچه استفاده شده به طور کامل گیپور نیست بلکه با پارچه های دیگر تلفیق شده است.

تولید مانتو کتی

نام طرح : آیدا

تولید مانتو عقد گیپور کتی

  • مانتوهای عقد معمولا رنگ روشن، کار شده و در انواع بلند و کوتاه تولید می شوند
  • این مدل از پارچه ها تقریبا ضخیم بوده است
  • از پارچه های گیپور برای تزئین آن در قسمت هایی از لباس استفاده می شود

در سال های اخیر دیگر خبری از عقدهای خانگی نیست. بلکه مراسم عقد به صورت خودمانی در محضر انجام می گیرد. عروس خانم ها نیز به جای خرید لباس عقد به دنبال خرید مانتو مناسب عقد در محضر هستند. یکی از مدل های پرطرفدار بین عروس خانم های شیک پوش مدل گیپور کتی می باشد.

مانتو کتی گیپور

مانتو کتی گیپور

عرضه مانتو محضری گیپور کتی

  1. در شهرهای تهران، مشهد، همدان، تبریز به صورت عمده و تکی عرضه می شود
  2. خریداران می توانند با سفارش مانتوهای عقد مدل کتی در سایز های مختلف این مانتوها را تهیه نمایند

مانتوهای محضری که با پارچه های گیپور بر روی آنها کار شده است به صورت جلو باز و کوتاه و مدل کتی تولید می کنیم. همیشه حضور گیپور در لباس های مجلسی یک حالت خیره کننده و جذابی به آن می دهد زیرا تفاوت دو مدل پارچه به شکل کامل مشخص می شود و واقعا برای یک خانم جوان که آمادگی ازدواج را دارد، بسیار زیبا و دلربا به نظر می رسد.

قیمت گیپور هم با دیگر کارها تفاوت فاحشی دارد زیرا روی آن سنگ و دانتل هم زده می شود. از این نظر افرادی که به دنبال زیبا نشان دادن ظاهر خود هستند و کیفیت کار از قیمتش بیشتر برایشان اهمیت دارد، به دنبال این مانتو ها هستند.

مانتو عقد همدان

مانتو عقد همدان