نکات خرید مانتو مزون دوز مجلسی پاییزی

فروش لباس مانتو عقد محضری ایرانی در انواع مدل های مختلف از استقبال خوبی برخوردار بوده است .زیرا تنوع بسیار و طراحی های به روز و جدید باعث فروش بیش از حد این محصول شده است .اکثر عروس خانم ها زمانی که برای خرید لباس و یا مانتو عقد محضری با ما تماس می گیرند اولین سوالی که از ما می پرسند این است تنوع در مانتوهای عقد و جو دارد و یا رنگ بندی و سایز بندی به چه صورت است .

لباس مانتو عقد

فروش لباس مانتو عقد محضری ایرانی چگونه است ؟

فروش ما به دو صورت امکان پذیر است

1-بصورت اینترنتی و آنلاین

2-حضوری در مزون و فروشگاه

مانتو عقد محضری

خرید برای مشتریان اینترنتی به چه صورت است؟

به این صورت که از طریق واتس آپ یا تلگرام عکس مدل مورد پسند خود را فوروارد کرده.

و با راهنمایی کارشناس فروش ،اندازه های دقیق مورد نیاز و سایز دقیق را ارسال نموده ،سپس کل هزینه مدل سفارش داده محاسبه می شود و برای ثبت سفارش نصف کل مبلغ به شماره کارت داده شده واریز و

کد پیگیری برای کارشناس فروش ارسال می گردد.تا سفارش ثبت گردد.

لباس مانتو عقد

نحوه ارسال به چه صورت است؟

معمولا کارهای سفارشی دو تا سه روز کاری طول می کشد تا آماده شود. مدل که آماده شد به پیک تحویل داده می شودبه نزدیک ترین شعبه تیپاکس برای ارسال فرستاده می شود .

فروش مانتو محضری

موارد مورد نیاز جهت ارسال

1-نام و نام خانوادگی

2-آدرس و نشانی دقیق

3-کد پستی

4-شماره تماس

پس از گرفتن کد رهگیری ارسال بسته برای مشتری با پیامک می شود و الباقی مبلغ تسویه توسط مشتری تسویه و بسته ارسال و بعد 24 ساعت درب منزل تحویل داده می شود.

برای فروش لباس مانتو عقد محضری از همکارانی که در این زمینه فعالیت می کنند از جمله مزون دارها و فروشگاه ها ی مانتو مجلسی، مغازه دارن، بوتیک ها دعوت همکاری به عمل می آید.

فروش مانتو عقد محضری