مانتو عقد لاکچری در ارومیه نسبت به دیگر شهرهای ایران قیمت پایین تری دارا می باشد زیرا این شهر با کشور های همسایه مانند ترکیه و آذربایجان در زمینه واردات پارچه این مدل لباس همکاری می کند.و خود یه نوع امتیاز مثبت به حساب می آید که مدل های لاکچری پوشیده از طرفداران زیادی برخوردار باشند.

قیمت مانتو عقد

نام طرح:بهاره

مانتو عقد لاکچری سفید ارومیه

اکثر عروس خانم ها در این شهر بدنبال یه کار فوق العاده یا لاکچری هستند که خیلی قیمت برایشان مهم نیست فقط شیک باشه و خاص، چون مراسم عقد خود را در تالار مجلل برگزار می کنند و عروس خانم با پوشیدن مانتو عقد پوشیده هم استایل زیبایی دارد و هم باعث افتخار خانواده خود می باشد در مهمانی همه توجه خود را به سمت داما و عروس می برند،که عروس چه نوع مانتو یا لباسی شیک و زیبایی به تن کرده است.

مانتو عقد سفید

نام طرح:پریا

 ویژگی مانتو های عقد سفید پوشیده ارومیه

  1. دم آستین و یقه کارشده
  2. با شومیز تاپ شال شلوار ست هستند
  3. استفاده از پارچه حریر ترک وارداتی
  4. قد مانتو 80تا105

قیمت مانتو عقد سفید برای آن دسته از مشتریان عزیزی که سایز آنها خیلی بزرگ است و سفارش آنلاین می دهند هم خیلی تفاوتی ندارد هدف فرو شگاه آنلاین لیدیز کلوث جلب رضایت شما همراهان گرامی است .می توانید به سادگی سفارش خود را ثبت نموده و در کمتر از سه روز کاری آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت مانتو سفید

نام طرح: پریا

مانتو لاکچری چیست؟

یعنی فوق های کلاس کسانی این مدل مانتو را انتخاب می کنند که خیلی مشکل پسند هستند و این نمونه کار مختص خاص پوشان است که قیمت هم برایشان مهم نیست .ما هم از نظر کیفیت پارچه  و دوخت تضمین می کنیم . و تو صییه ما به ان دسته از دختران جوان که مراسم عقد شان نزدیک است مانتو عقد لاکچری را انتخاب نمایند و با خیال آسوده جشن خود را در محضر خانه برگزار نمایند.