قیمت مانتو عقد طرح هرمس مناسب و عالی می باشد چون مشتریان خاص خود را دارد. طرح این لباس بر می گردد به یکی از شاهزادگان دربار عصر صفوی که برای جشن عقد خود به خیاط دربار دستور می دهد این مدل را طراحی و دوخت بزند و در آن عصر زیباترین کار به حساب می آمد.امروزه ما نیز شاهد استقبال عروس خانم های عزیز از این لباس هستیم .

مانتو عقد هرمس

مانتو عقد هرمس

 

پارچه های مورد استفاده برای مانتو طرح هرمس

  • کرپ
  • ساتن
  • حریر
  • دانتل
  • پنل های با کیفیت

طراحان مزون لیدیز کلوث برای طراحی مانتو عقد طرح هرمس ابتدا این مدل را با ظرافت کامل طراحی کرده و تمام جزییات آن را برا روی کاغذ الگو کشیده و بعد از این مرحله از پارچه های کرپ و اف واید گرم بالا استفاده می کنند. سپس با توجه به سایز های استاندارد برش را شروع کرده و سعی می کنند که خیلی با دقت بالا این مرحله را انجام دهند. بعداز آن لباس های برش داده شده توسط تیم دوخت با جدید ترین چرخ های روز دوخته و سپس برای اتو کشی به خشک شویی برده می شوند . تا یک لباس ایده ال تحویل شما مشتریان عزیز داده شود.

مانتو عقد شیک

مانتو عقد شیک

مدل های و قیمت مانتو عقد طرح هرمس

  1. مانتو دامن
  2. کت و پیراهن
  3. مانتو شومیز شلوار
  4. اورال و شلوار

قیمت مانتو عقد طرح هرمس با توجه به مراحل بالا که دقیق برای شما همراهان گرامی توضیح داده شد و به پارچه های مورد استفاده برای این مدل متفاوت است.چون اکثر عروس خانم ها بهترین نوع آن را می پسندند. ما هم سعی می نمایم که بهترین پارچه ها را استفاده کنیم و تا جایی که امکان دارد هزینه ها را کاهش داده تا مشتریان عزیز به راحتی خرید کنند. ما لباس طرح هرمس  را به عروس خانم هایی که می خواهند در مراسم خود خیلی زیبا و منحصر به فرد دیده شو ند پیشنهاد می کنیم.چون از نظر زیبایی این طرح ویژه و خاص می باشد.

مانتو عقد جدید

مانتو عقد جدید