سفارش دوخت مانتو عقد سایز بزرگ برای عروس خانم هایی که هیکلی و تپل هستند، با بهترین پارچه ها و به روز ترین مدل ها پذیرفته می شود . در حال حاضر در هیچ یک از فروشگاه ها و پاساژ ها شما نمی توانید مانتویی که مناسب محضر خانه یا اتاق عقد باشد را پیدا کنید . این کار را به ما بسپارید در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین مدل و طرح را آماده کرده و تحویل میدهیم.

چطوری سفارش دوخت مانتو عقد سایز بزرگ بدهم؟

به دو صورت سفارش امکان پذیر است .

  • حضوری
  • آنلاین

اگر خودمان مدلی داشته باشیم قبول می کنید بدوزید؟

  • بله اگر بتوانیم حتما مدل مشتری را سفارش می گیریم .

برای مادر داما و عروس لباس مناسب دارید؟

بله هم برای مادر شوهر،  مادر عروس خانم و خواهر شوهر لباس مناسب محضر خانه را طراحی کرده و سایز های بزرگ موجود است .
زمانی که با عروس خانم تشریف میارند خودشان هم به راحتی و با توجه به رنگ و مدلهای طراحی شده لباس مورد علاقه خود را خرید می کنند.
اکثر مانتو هایی که برای عقد سفارش میگیریم برای عروس خانم هایی هستند که سایز آنها بزرگ است،که در فروشگاه ها و بوتیک و مغازه ها لباس مناسب محضر پیدا نمی کنند.
اگر مراسم شما نزدیک است و مشکل لباس دارید حتما ما تماس حاصل فرمایید و از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشید .
در مزون آنقدر تنوع لباس ها زیاد است که حتما شما می پسندید و سفارش می دهید .
چند وقت پیش یک عروس خانم با من تماس گرفتند و خیلی نگران و ناراحت بودند، چراکه فردای همان روز ساعت 6 عصر تاریخ عقدشان بود و ایشون  خیلی تپل بودند و سایز بزرگ داشتند، سریع این عزیز را راهنمایی کردم و آدرس مزون را جهت سفارش حضوری خواستند و خوشبختانه با این که فرصت ما خیلی کم بود ولی یک روزه لباس او را آماده کردیم و خدا رو شکر توانستند به موقع تحویل بگیرند.

ویژگی های یک لباس عقد محضری سایز بزرگ مناسب

یکی از لباس هایی که برای خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است لباس عقد محضری می باشد. این لباس بنابر استفاده در مکان و زمان خاص مدل دوخت خاصی باید داشته باشد.
لباس عقد محضری باید پوشیده و بسیار شیک باشد و جنس پارچه و مدل آن برازنده عروس باشد.
تهیه لباس عقد محضری سایز بزرگ یکی از دغدغه های عروس خانم ها می باشد که برای تهیه آن با مشکل مواجه می شوند و شاید مدل های موجود در بازار مورد پسند آن ها نباشد.
برای تهیه لباس عقد محضری سایز بزرگ و مناسب می توان به خیاط های ماهر و ژورنال دوز مراجعه کرد و مدل مورد نظر خود را سفارش داد تا لباس به دلخواه و مطابق با سلیقه دوخته شود.
معمولاٌ مزون لباس های بزرگ لباس های محضری آماده مناسب برای هر سایز و سلیقه را دارند، به شرطی که با مقدار بودجه عروس خانم ها جور دربیاید و هزینه آن ها زیاد گزاف نباشد.

لباس عقد محضری سایز بزرگ

ارائه چند مدل لباس عقد سایز بزرگ

لباس عقد با لباس عروس تفاوت دارد و معمولاٌ مراسم عقد در محضر انجام می گیرد و لباسی که برای این مراسم انتخاب می شود پوشیده و حالت مانتویی دارد.
بیشتر لباس های عقد که در بازار به فروش می رسد به رنگ سفید می باشد، زیرا از گذشته رسم بر این بوده است که عروس لباس سفید بر تن کند.
اما عروس علاوه بر رنگ سفید می تواند لباس هایی با رنگ روشن مانند شیری، یاسی، صورتی کم رنگ نیز انتخاب نماید.
مهمترین گزینه در انتخاب لباس عقد این است که لباس قالب و سایز تن باشد.
لباس تنگ برای افراد چاق مناسب نیست و اندام آن ها را درشت تر نشان می دهد.
بنابراین افراد درشت اندام باید دنبال مدل لباس عقد سایز بزرگ باشند.
کتاب های ژورنالی در بازار موجود می باشد که انواع مدل لباس عقد سایز بزرگ در آن ها وجود دارد و گزینه مناسبی برای ایده گرفتن می باشد.

لباس عقد سایز بزرگ

طراحی و دوخت لباس عروس سایز بزرگ 2018

امروزه در بازار مدل های متنوعی از لباس عروس متناسب با انواع سلیقه ها موجود است.
عروس خانم ها با توجه به نوع مجلس، تعداد میهمان ها و محل برگزار مراسم خود نوع لباس عروس خود را انتخاب می نمایند.
عروسی هر چه مجلل تر باشد و در سالن های لاکچری برقرار باشد، انتخاب لباس عروس سخت تر می شود.
بیشتر لباس عروس های موجود در بازار متناسب با سایز های متوسط و نرمال می باشد و خانم های با اندام درشت برای انتخاب و تهیه لباس عروس معمولاٌ با مشکل مواجه هستند.
طراحی و دوخت لباس عروس سایز بزرگ 2018 توسط خیاطان ماهر و ژورنال دوز صورت می گیرد و انواع مدل ها با عکس تن خور آن ها موجود می باشد.
این امر مشکل عروس خانم های سایز بزرگ را حل نموده است و به راحتی می توانند مدل های درخواستی خود را برای دوخت سفارش دهند.
با جستجو در سایت های اینترنتی نیز می توان تصویر انواع مدل لباس عروس سایز بزرگ 2018 را مشاهده نمود و برای سفارش دوخت ایده گرفت.

لباس عروس آستین دار سایز بزرگ، یک انتخاب خاص!

یکی از مهم ترین و به یاد ماندنی ترین مجالس برای خانم ها مجلس عروسی می باشد، که فیلم و عکس یادگاری آن تا آخر عمر خاطره می شود و هر بار به سراغ آن رفته و تجدید خاطرات می کنند.
بنابراین انتخاب لباس عروس مناسب و نوع آرایش در مجلس عروسی برای عروس خانم ها یکی از دغدغه های بزرگ می باشد و خانم ها در این امر بسیار وسواس به خرج می دهند.
لباس عروس می تواند در انواع مدل های دکلته، آستین دار، نصف آستین، مدل رومی، یا آستین پفی باشد. برای افراد چاق لباس عروس آستین دار سایز بزرگ می تواند انتخاب خوبی باشد.
لباس های عروس و نامزدی آستین دار یکی از شیک ترین لباس ها محسوب می شود، که در عین پوشیده بودن زیبایی خاصی دارد و همیشه شیک و به روز می باشد.
علاوه بر مدل لباس جنس پارچه لباس عروس و رنگ آن نیز مهم می باشد که رنگ سفید شاخص ترین رنگ می باشد که مطابق با همه سلیقه ها است.

 

لباس عروس آستین دار سایز بزرگ