مدل مانتو مجلسی با گیپور کارشده 2020 مزون دوز

فروش اینترنتی مانتو عقد به رنگ لیمویی و قیمت مناسب را ما انجام می دهیم. دلیل راه اندازی این مدل فروختن هم  این است که از این طریق خیلی خواهان وجود دارد و از تمامی کشور برای آن زنگ می زنند و می گویند که ما توانایی آمدن به تهران را نداریم و با دیدن تصاویر مدل ها از شما خریداری می کنیم.

فروش مانتو عقد

فروش مانتو عقد

فروش اینترنتی مانتوعقد لیمویی

  1. تکی برای مشتری خرده
  2. تعداد 5 عدد از سایز 38 تا 46
  3. عمده به مقدار 10 عدد
فروش مانتو لیمویی

فروش مانتو لیمویی

فروش اینترنتی مانتو عقد به خصوص رنگ پر طرفدار لیمویی زیاد انجام می شود و از تمامی شهرهای کشور متقاضی این رنگ هستند زیرا واقعا زیبا و برازنده است و وقتی به تن عروس می شود، جذابیت خاصی به او می دهد که در نظر همسر و خانواده داماد قشنگ تر به نظر می آید.

البته قیمت مناسب هم  در خرید خیلی تاثیر دارد زیرا قدرت اکثر خانواده هاتا یک حدی است و از آن بیشتر نمی توانند هزینه کنند. ما به این خاطر سعی کرده ایم که خیاط هایی را اجیر کنیم که به صورت بیست و چهار ساعته عمل دوخت را انجام دهند و سفارشات را آماده نمایند.

چون پارچه را نیز خود تهیه کرده ایم، قیمتی که اعلام می کنیم واقعا پایین ترین می باشد و اصلا جایی برای چانه زدن نیست. چون اگر با مزون های دیگر آن را مقایسه کنید، می بینید که بین سیصد تا چهارصد هزار قیمت کمتر و مناسب تر است.

مانتو قیمت مناسب

مانتو قیمت مناسب

مانتو عقد از کجا بخرم؟

شعبه های ما در این شهرها است که برای خرید حضوری می توانید به آن جا مراجعه کنید.

  • گرگان
  • کرمانشاه
  • تهران شهرک غرب
  • تبریز
  • قم

البته برای هر شهری فروش اینترنتی مانتو عقد ،نیز طبق سلیقه مردم آن، سعی کرده ایم طراحی انجام دهیم. به طور مثال عروس خانم های شهر قم، کلاه حجاب حتما می خواهند و مانتو آستین بلند و جلو بسته. از این رو برای این شهر، این مدل ها را بیشتر ارسال می کنیم زیرا می دانیم خریدار بیشتری دارد

مانتو عقد لیمویی

مانتو عقد لیمویی