پارچه ترمه مانتو

مانتو با پارچه ی نقش ترمه از جدیدترین مدل مانتوهای عید امسال است. این مانتوهای زیبا را امسال با قیمت حراجی خرید نمایید. ترمه پارچه ای است که قدمت چند ساله دارد و نزد ایرانیان از ارزش بالایی برخوردار است. این پارچه هنر ایرانی را کاملا به نمایش می گذارد‌.

مدل مانتو ترمه

 قیمت مانتو ترمه با پارچه طرح نقش دار

  • قیمت مانتو ترمه بستگی به نوع پارچه آن دارد مثلا ترمه یزد با ترمه اصفهان متفاوت است به این علت قیمت این کار نیز متفاوت است.
  • در زمان های قدیم چون پارچه ترمه خیلی گران بود فقط افراد ثروتمند و درباریان از این پارچه ها استفاده می کردند.
  • اما امروز ترمه در هر خانه ای یافت می شود چون پارچه ترمه ضخیم و درشت بافت می باشد برای دوخت مانتو زیاد مناسب نیست.
  • بنابراین ما با پارچه هایی با نقش ترمه مانتو به بازار عرضه کردیم که در عین زیبایی و شیک بودن قیمت مناسب با بودجه ی شما باشد

عکس مانتو ترمه

حراج مانتو با پارچه ی نقش ترمه به خصوص از نوع مجلسی آن را از دو هفته دیگر انشاالله شروع می کنیم و بیست روز دیگر ادامه  پیدا خواهد کرد. لذا برای دانستن زمان دقیق آن، با ما تماس بگیرید و هم مکان حراج را سوال کنید و هم تایم کاری را تا فرصت به این مناسبی را از دست ندهید و از تخفیفات به طور کامل بهره ببرید.

فروش اینترنتی مانتو ترمه

فروش اینترنتی مانتو ترمه

حراج مانتو با پارچه ی نقش ترمه

  1. اگر اهل خرید هستید حتما تاکنون متوجه شده اید که عده ای سود جو در بازار از خواست مردم سوءاستفاده کرده و اجناس خود را به قیمت گزاف به فروش می رسانند.
  2. به شما بانوان عزیز خبر خوشی داریم ،ما مانتو های نقش ترمه را حراج کردیم پس جای دیگری نروید.
  3. بانوان مشکل پسند با خرید از حراج می توانید صاحب یک مانتوی ترمه ی گران قیمت با نرخی ارزان شوید.پس بشتابید که وقت تنگ است اگر بانویی صرفه جو و خوش سلیقه هستید این فرصت را از دست ندهید.
  4. ما همیشه به فکر شما مشتریان عزیز هستیم، هدف ما جلب رضایت شماست.

برای سفارش عمده مانتو با پارچه ترمه با شماره در سایت قرار داده شده تماس حاصل فرمایید.

دوخت مانتو ترمه

دوخت مانتو ترمه