قیمت مانتو عقد مزونی در تهران سوال بسیاری از مشتریان ما هست که در ادامه برایتان به تفکیک قرار خواهیم داد. ما عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین جنس در کشور هستیم که کمتر کسی توانای رقابت با ما در این زمینه را دارد زیرا طرح های به روز را پا به پای کشورهای آمریکایی و اروپایی و ترکیه، به معرض دید و فروش می گذاریم.

قیمت مانتو تهران

نام طرح:آسنا

پارچه های به کار رفته در مانتو عقد مزونی

 1. تافته ابریشم
 2. ژاکارد
 3. تنسل
 4. گیپور
 5. دانتل

دوستان عزیزم مانتوهای عقد پوشیده و آستین دار به تازگی در عرصه مد به عنوان یک ترند در آمده است که برای مهمانی های رسمی پوشیده می شود.

این لباس ها برای خانم هایی که پایین تنه کوچک یا خیلی بزرگ دارند، کاملا فیت نس مناسبی دارد چون باعث مخفی کردن قسمت پایین بدن می شود. همچنین در قسمت بالا تنه از گیپور دوزی، و روی آن از مروارید و سنگ ظریف دست دوز شده است.

انواع ترکیب رنگ مانتو عقد

 1. بژ
 2. سرخابی
 3. لیمویی
 4. کالباسی
قیمت مانتو عقد

نام طرح:آستین شنلی

طراحی مزون دوزی برای قیمت مانتو عقد مزونی همه به صورت محدود می باشد و از هر سایزی یک عدد دوخته شده که از 36 تا 42 در شو روم موجود هست.

کژوال چیست؟

اگر بخواهیم این نوع پوشش را تعریف کنیم، می توان گفت که به پوششی گفته می شود که از حالت مطلقا کلاسیک خارج شده و شکلی موقر دارد و اسپرتم نیست.

در واقع به مانتویی گفته می شود که تاکیدش به راحتی و بیان شخصیت به دور از یکنواختی در ظاهر است.

کژوال مانتویی است که هم می تواند نیمه رسمی باشد هم غیر رسمی و برای مهمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مانتو عقد تهران

نام طرح:مایا

اصول استایلیسیتی (رنگ ها)

بازی کردن با رنگ ها و کسب کردن تجربه از ترکیبات آن ها به شما برای داشتن یک استایل خاص و متفاوت در تعیین قیمت مانتو عقد مزونی کمک می کند.

مانتو مزونی تهران

نام طرح: آذیتا

قیمت مانتو عقد بستگی به مدل و طرح دارد

 • طرح مایا: 350
 • طرح آذیتا : 260هزار تومان