جدیدترین مدل مانتو بلند مجلسی اندامی ساده و کارشده از بهترین پارچه ها در انواع رنگ و سایز با طراحی و دوخت عالی در مزون ما تولید و با مناسب ترین قیمت ها عرضه می شود.

مانتو بلند مجلسی کارشده برای خانم های شیک پوش

از انواع مانتو بلند مجلسی کار شده برای خانم های شیک پوش می توان به مانتو های بلند مجلسی ، مانتوهای عبا، مانتوهای جلوباز، مانتو های حریر نام برد.

مانتو بلند مجلسی در انواع مختلف سایز و طرح مورد پسند بانوان می باشد جنس مانتو بلند مجلسی معمولا متغییر می باشد و از پارچه های گیپور، کتان، حریر و پارچه های برزیلی می باشد.

مانتو بلند مجلسی را بیشتر بانوان شیک پوش برای جذابیت و اندامی به نظر رسیدن می پوشند و لذا بانوانی که قد کوتاهی دارند می توانند از انواع مانتو های بلند مجلسی با کفش پاشنه دار بپوشند.

معمولا مانتو بلند مجلسی دارای تزیینات جزیی می باشد برای مثال دارای حاشیه هایی که از پارچه سنتی استفاده شده باشد می باشد یا از مروارید برای تزیین یقه مانتو بلند مجلسی استفاده می شود.

در اکثر فروشگاه های پوشاک بیشتر جنس رنگ مانتو بلند مجلسی به رنگ های کرمی، مشکی ، خاکستری و صورتی کمرنگ می باشد و این به دلیل خاص بودن و پرطرفدار بودن این رنگ ها در بین بانوان می باشد.

مدل مانتو بلند اندامی مشکی دخترانه

مدل مانتو بلند اندامی مشکی دخترانه معمولاً برای بیرون و عزاداری توصیه می شود تا پوشش شیک و درعین حال سر سنگینی را داشته باشیم.

مانتو مشکی برای دختران در جنس نخی و کتانی توصیه می شود بپوشند تا جذاب تر به نظر برسند و بهترهست مانتو مجلسی بلند دخترانه از رنگ مشکی نباشد به عبارتی بهتر هست بگوییم بهتر هست از دو یا چند پارچه برای مانتو بلند مجلسی دخترانه استفاده  بشود .

مانتو های بلند مجلسی بیشتر توسط بانوانی که می خواهند از چادر استفاده ننمایند و به جای آن با رعایت حجاب با پوشیدن مانتو بلند مجلسی، حجاب خود را رعایت نمایند.

برای مادرانی که با چادر نمی توانند فرزندشان را در آغوش بگیرند، انتخاب مانتو بلند مجلسی بسیار خوب هست تا هم حجاب خود را رعایت نماید و هم بتواند به وظیفه خود عمل نماید و طبق یک نظر سنجی در یکی از فروشگاه های پوشاک، بیشتر بانوان به پوشیدن مانتو بلند مجلسی تمایل دارند.

مدل مانتو بلند اندامی مشکی دخترانه

مانتو بلند ساده تولید شده از بهترین پارچه ها

مانتو بلند ساده تولید شده از بهترین پارچه ها، جزو بهترین و پر طرفدارترین مانتو بلند مجلسی می باشد.

مانتو بلند مجلسی برای افراد چاق توصیه می شود با کفش راحتی و تخت بپوشند و علاوه بر این مانتو مجلسی بلند برای افراد لاغر توصیه میشود با کفش پاشنه دار بپوشند وبهتر هست جنس پارچه به کار رفته برای این افراد ضخیم و مشکی خالص نباشد.

مانتو مجلسی بلند بیشتر برای بانوان مناسب می باشد.

اما اگر مدل مانتو بلند مجلسی باشد برای  دختران جوان بهترهست مانتو جلوباز دارای آستین باشد تا بتواند در عین شیک پوشی و جذابیت ، حجاب خود را رعایت نماید.

در هنگام خرید مانتو بلند مجلسی حتما به نوع و برند مانتو توجه نمایید تا بتوانید مانتو با برند خاص خودتان و با کیفیت باشد را انتخاب نمایید.

معمولا بیشتر بانوان پوشیدن رنگ مشکی مانتو بلند مجلسی را نسبت سایر رنگ ها ترجیح می دهند واین به علت خاص بودن رنگ مانتو بلند مجلسی می باشد.

مانتو بلند ساده تولید شده از بهترین پارچه ها

انواع مانتو جدید 99 با مناسب ترین قیمت

انواع مانتو جدید۹۹ با مناسب ترین قیمت را می توانیم در پیج های مشهور اینستاگرامی یا سایت های پوشاک مشاهده نماییم.

در سال جدید معمولا می توانیم مانتو بلند مجلسی را در ویترین ها و دست فروش ها می توانیم خریداری نماییم.

معمولا قیمت اکثر مانتوها با توجه به نوع جنس پارچه به کار رفته در آن متفاوت می باشد و پارچه های به کار رفته در مانتو بلند مجلسی  بیشتر نازک می باشند.

زیرا بانوان و دختران برای فصول بهار و تابستان مانتوی خود را می پوشنددوبهتر است مانتو ها ضخیم نباشد.

علاوه بر این موارد بهتر است در هنگام خرید مانتو به رنگ سال حدید و به رنگ روشن باشد تا طراوت و شاداب به نظر برسیم.

بیشتر بانوان مسن معمولا از مانتو بلند مجلسی که دارای رنگ مات باشند استفاده می کنند و دختران جوان از رنگ های روشن کمرنگ مانند صورتی یا کرمی یا قرمز کم رنگ استفاده می نمایند.

امروزه در اکثر تولیدی ها ما می توانیم انواع مدل مانتو در رنگ های مختلف را تهیه کنیم.

انواع مانتو جدید 99 با مناسب ترین قیمت