فروش عمده مانتو عقد و نامزدی و بله برون در  فروشگاه لیدیزکلوث آغاز شد. فعالیت ما در زمینه ای تولید و پخش ست لباس اتاق عقد و دست گل ،تاج گل ،پیراهن فرمالیته می باشد.مدل هایی که تیم حرفه ای ما طراحی و دوخت می زنند کاملا پوشیده و باحجاب است . از این جهت عروس خانم های عزیز با خیال آسوده این لباس هارا برا مراسم های مختلف استفاده می کنند.

فروش مانتو

فروش مانتو

مانتو عقد و نامزدی بله برون جز خرید های مهم عروس خانم ها  به شمار می رود چون ظاهر او در نزد خانواده داما از اهمیت زیادی بر خوردار است و باعث زیبایی صد چندان او می شود. در سال های اخیر برای هر دختر خانم که قرار است خواستگار بیاید حتما باید لباس مراسم نامزدی و بله برون را تهیه کند.

فروش عمده مانتو عقد به چه صورت است؟

فروش عمده در این زمینه به این شکل است که مشتری حتما از یک مدل انتخابی حداقل 4سایز را سفارش بدهد و از لحاظ قیمت اختلاف چشمگیری نسبت به فروش تکی دارد.

فروش مانتو نامزدی

فروش مانتو نامزدی

سایزهای موجود در فروشگاه چگونه است؟

معمولا از سایز 34-42 از هر مدل یک سایز موجود می باشد برا ی خرید عمده حداقل سقف خرید از هر مدل این 4سایز می باشد.

لباس نامزدی و بله برون را باید سفارش داد؟

بله اگر سایز شما موجود نباشد باید سفارش دهید.

آدرس، ساعت کاری ، روزهای هفته را بگوید؟

تهران ، ساعت 8-12و روزهای شنبه تا پنج شنبه و جمعه ها با تعین وقت قبلی می باشد.

فروش لباس نامزدی

فروش لباس نامزدی

دوستان و همراهان عزیز کالکشن فو ق حرفه ای فروشگاه و مزون لید یزکلوث شامل فروش مانتو عقد محضری، بله برون و نامزدی ،لباس ها ی حجاب استایل ،آماده و قابل عرضه به مشتری های عزیز می باشد.

امروزه مانند گذشته که لباس های آستین دار و پوشیده مد بوده است و در مهمانی های رسمی و مجالس عروسی پوشیده می شد.عروس خانم های این دوره نیز به دنبال لباس باحجاب و از  نظر ظاهر شیک و به روز هستند . که در مراسم های گوناگون از جمله نامزدی ،بله برون،خواستگار،و عقد محضر حتی لباس عروسی که رسمی می باشد را بدون چادر بپوشند و حجاب خود را نیز رعایت کنند .ما هم تمام سعی و تلاش خود را در این جهت هموار نموده تا با کیفیت ترین و عالی ترین لباس های موجود در این راستا را تولید کرده و فروش عمده مانتو عقد و بله برون و نامزدی را گسترش دهیم.

فروش لباس بله برون

فروش لباس بله برون