عرضه انواع مانتو زنانه گیپور دار مجلسی جلوباز ترکیبی

عرضه انواع مانتو زنانه گیپور دار مجلسی جلوباز ترکیبی با جدید ترین و زیبا ترین طرح ها و استایل بسیار شیک برای مهمانی ها و مجالس مختلف از سایت اینترنتی لیدیزکلوث با تضمین کیفیت صورت می پذیرد.

مدل مانتو تمام گیپور سنگین و لاکچری

مدل مانتو تمام گیپور سنگین و لاکچری در اکثر فروشگاه های پوشاک و بوتیک ها موجود می باشد.

و در بعضی از فروشگاه ها معمولا مانتو زنانه گیپور به فروش می رسد که دارای طرح و رنگ مناسبی می باشد.

برای مثال می توانیم از مانتو زنانه گیپور که بلند و دارای رنگ های نسبت سر سنگین مانند رنگ خاکستری، کرمی ، مشکی و قوه ای هست استفاده نماییم .

سبک هر مانتو زنانه مجلسی متفاوت می باشد برای مثال از مانتو زنانه گیپور که دارای زر و برق فراوانی می باشد نمی توانیم برای مجالس عزاداری و سوگواری استفاده نماییم.

مانتو زنانه گیپور معمولا در مجالس عادی پوشیده می شود هر چند اگر مانتوی زنانه گیپور ما ساده و رنگ خنثی باشد می توانیم در هر مجلسی استفاده نماییم.

مدل مانتو تمام گیپور سنگین و لاکچری

انواع مانتو جدید ترکیبی از دو پارچه

انواع مانتو جدید ترکیبی از دو پارچه در فروشگاه های پوشاک و بوتیک ها موجود می باشد.

امروزه اکثر تولیدی های مانتو زنانه گیپور، از دو جنس پارچه برای مانتو استفاده می کنند.

و برای مثال از مانتو زنانه که دارای رویه ی گیپور می باشد و زیره یا همان آستینش از جنس پارچه دیگر مثلا نخی یا کتانی می باشد.

بیشتر مانتو های زنانه گیپور بدون دکمه و دارای کمربند چرمی یا طلایی یا از جنس همان پارچه می باشند و باعث می شود طرح جدیدی مانتو زنانه گیپور به خود بگیرد که در فروش مانتو زنانه گیپور بسیار موثر می باشد.
لذا در هنگام خرید مانتو زنانه گیپور حتما به جنس مانتو زنانه و پارچه به کار رفته در آن توجه نماییم.

مثلا قیمت مانتو زنانه گیپوری که زیره یا همان آستینش از جنس کتان می باشد نسبت به مانتو های زنانه گیپور که زیره اش از جنس نخ می باشد گران تر می باشد.

انواع مانتو جدید ترکیبی از دو پارچه

مدل مانتو مجلسی بالاتنه گیپور مشکی

مدل مانتو مجلسی بالا تنه گیپور مشکی بسیار مورد پسند عام و خاص می باشد.

و حتی دختران جوان هم به پوشیدن مانتویی که بالا تنه اش از پارچه گیپور باشد، هم طرحی شیک و جالبی می باشد اما بهتر هست از گیپور های سنتی برای بالا تنه مانتو زنانه گیپور، استفاده بشود.

مانتو زنانه گیپور معمولا بدون دکمه می باشد و یا به طور کامل دوخته می شود و ممکن هست مانتو زنانه گیپور دارای تزئیناتی ازمروارید و یا سنگ ریزه های رنگی باشد.

و بهتر هست مروارید ها در داخل گل های پارچه گیپور قرار داده شده باشد تا طرح مانتو جالب بشود.

این مدل بیشتر پر فروش می باشد و بسیار پر طرفدار می باشد و هر چند با توجه به قیمت ارزان مانتو زنانه گیپور، این مانتوارزش مروارید دوزی را دارد.

در بسیاری از فروشگاه ها معمولا مدل مانتو زنانه گیپور از فروش بسیار زیادی بر خوردار می باشد.

این به علت علاقه بانوان به پوشیدن مانتوهایی از جنس گیپور می باشد و ممکن هست در پارچه های گیپور نیز از نخ ابریشم استفاده بشود تا پارچه گیپور حالت درخشندگی و گران بودن به خود بگیرد .

مدل مانتو مجلسی بالاتنه گیپور مشکی

مدل مانتو گیپور جلوباز مخصوص مراسمات مجلل

مدل مانتو گیپور جلو باز مخصوص مراسمات مجلل می باشد و بیشتر دختران جوان برای جذاب به نظر رسیدن از مانتو زنانه گیپور استفاده می کنند.

معمولا رنگ رویه مانتو زنانه گیپور کم رنگ می باشد و زیره یا همان آستین مانتو به رنگ روشن  و پر رنگ می باشد و برای مثال اگر رویه مانتو زنانه گیپور، صورتی کم رنگ باشد، بهتر هست آستین مانتو زنانه  گیپور، صورتی پر رنگ باشد تا شیک به نظر برسد.

معمولا در مانتو زنانه گیپور برای دختران مناسب نمی باشد بلکه بهتر هست به جای پارچه گیپور برای مانتو زنانه ، از حریر استفاده نماییم تا رویایی تر به نظر برسند.

اکثریت بانوان ترجیح می دهند از دوجنس پارچه در طرح مانتو گیپور زنانه استفاده بشود تا هم طرحی جدید به نظر برسد و هم آن ها را اندامی تر نشان بدهد.

در اکثر تولیدی ها مانتو زنانه گیپور ساده درست می شود و بدون دکمه می باشند اما ممکن است مانتو زنانه گیپور دارای کمربند نازک باشد تا حالت مانتو را حفظ نماید.

مدل مانتو گیپور جلوباز مخصوص مراسمات مجلل

عرضه مدل های مختلف مانتو با پارچه گیپور

عرضه مدل های مختلف مانتو با پارچه گیپور اکثر فروشگاه های پوشک و بوتیک ها صورت می گیرد.

اما امروزه با توجه به کمبود وقت مشتریان و وضعیت قرمز کرونا ، بهتر هست مانتو زنانه گیپور  مورد نظرمان را به صورت آنلاین و از سایت های معروف پوشاک خریداری نماییم.

معمولا مانتو زنانه گیپور در رنگ های مات در بازار توسط تولیدی ها عرضه می شود و زنان مسن به پوشیدن مانتو زنانه گیپور که بلند باشد.

و معمولا ترکیبی از دو پارچه گیپور یا کتان و یا پارچه نخی می باشد و بهتر هست از گیپور فقط برای رویه مانتو و تزئینات استفاده نماییم.

و معمولا بانوان بیشتر رنگ مانتو زنانه گیپور مشکی را نسبت به رنگ های روشن ترجیح می دهند و تعداد مانتو های مشکی زنانه گیپور که به رنگ های خاص، خاکستری، مشکی، قهوه ای  و غیره می باشد.

و مانتو زنانه گیپور معمولا بدون دکمه می باشد و طرح جلو باز مانتو زنانه گیپور بیشتر مورد توجه می باشد بهتر هست اگررنگ پارچه رویی که معمولا گیپور می باشد با رنگ پارچه آستین ست باشد تا بهتر مورد پسند واقع بشود.

عرضه مدل های مختلف مانتو با پارچه گیپور