فروش انواع مدل مانتو گلدار برجسته زیبا نخی تابستانه مجلسی

فروش انواع مدل مانتو گلدار برجسته زیبا نخی تابستانه و مجلسی از پارچه های طرح دار و گلدار متناسب با گروه های مختلف سنی با تنوع بالا بسیار شیک و عالی از مزون ما به صورت آنلاین و اینترنتی آغاز شده است.

مانتو گلدار مجلسی با گل های برجسته و زیبا

مانتو گلدار مجلسی با گل های برجسته و زیبا از مدل مانتو هایی است که سال ها پیش به صورت ابتکاری توسط طراحان مانتو  به وجود آمد.

مانتو گلدار مجلسی که دارای گل های برجسته است.

دارای گل هایی است که یا از پارچه اصلی درست شده است یا اینکه از گل های مصنوعی استفاده شده است و یا این که گل های موجود در یک پارچه را با قیچی در آورده اند و با چیز هایی مانند چسب یا نخ های درشت آن را ضخیم کرده و بر روی مانتو قرار داده اند.

قطعا شست و شوی این نوع مانتو ها نیز نسبت به مانتو ها و لباس های دیگر نیاز به دقت بیشتری دارد و باید مراقب بود گل های آن کنده و یا آسیب نبینند.

در بیشتر موارد خیاطان توصیه می کنند که مانتو گلدار برجسته را برای شستشو به خشک شویی ها بدهند تا علاوه بر تمیزی بهتر لباس از تضمین آسیب ندیدن آن هم بهرمند شوند.

مانتو گلدار مجلسی با گل های برجسته و زیبا

مدل مانتو نخی گلدار دکمه دار تابستانه

مدل مانتو نخی گلدار دکمه دار تابستانه از مدل های مورد پسند بانوان است.

این مدل مانتو گاهی با آستین های شنلی تهیه می شود که ایده ای جدید است و حالت بسیار عالی و شیکی برای بانوان ایجاد می کند که بیشتر مناسب مجالس است.

همچنین گاهی نیز با آستین های ساده تهیه می شود که برای استفاده معمولی در خیابان در فصل تابستان مناسب است.

یقه مدل مانتو نخی گلدار دکمه دار نیز معمولا در طرح ستاره ای بیشتر مورد علاقه بانوان است زیرا هم راحت تر باز و بسته می شود و هم از زیر شال و روسری معلوم نیست و مزاحمتی ندارد.

یقه ایستاده نیز برای این مدل مانتو عالی است زیرا می توان دور یقه کاملا گل های برجسته استفاده کرد.

و در آخر روسری را طوری ببندیم که به عقب باشد و گل های به کار رفته در قسمت یقه به طور کامل در مجلس نمایان شده و باعث زیبایی بیشتر شود.

مدل مانتو نخی گلدار دکمه دار تابستانه

انتخاب مدل مانتو گلدار ریز برای دختر خانم ها

انتخاب مدل مانتو گلدار ریز برای دختر خانم ها مناسب تر است و بهتر این است تا دختران از گل های درشت در دوخت مانتو استفاده نکنند تا مبادا سن آن ها بیشتر نشان دهد و شکل یک زن را به آن ها بدهد.

مدل مانتو گلدار ریز برای دختر ها معمولا با گل هایی کمی کم رنگ تر یا پر رنگ تر از رنگ پارچه اصلی می باشد که معمولا در قیمت دنباله مانتو با آستین ها به صورت حلقه ای ریز قرار می گیرند.

حتی گاهی می توانند در قسمت شانه ها تا کمر قرار بگیرند و به صورتی باشند که گویی دختر خانم جلیقه ای از گل ها را به تن کرده است در این صورت آستین ها ساده می مانند.

می توان برای زیبایی بیشتر هد بندی نیز از چند گل برجسته ریز درست کرد تا هماهنگی آن  با لباس خاص تر و بهتر جلوه کند و شما هم پوشش ست داشته باشید.

انتخاب مدل مانتو گلدار ریز برای دختر خانم ها

فروش انواع مدل مانتو گلدار جلوبسته و جلو باز

فروش انواع مدل مانتو گلدار جلوبسته و جلو باز با طرح های مختلف یقه و آستین در مزون ها وجود دارد که شما را در انتخاب مانتو دلخواه یاری می رسانند.

مدل مانتو گلدار جلوبسته و جلو باز مناسب فواصل مختلف است.

مثلا مانتو جلو باز گلدار مناسب فصول گرم و مانتو گلدار برجسته جلوبسته معمولا مناسب فصول سرد است.

این مانتو ها را هم می توان با شال و روسری پوشید و هم می توان در مجالس از کلاهک های کوچک تزیینی استفاده کرد یقه مانتو نیز مانند قسمت های دیگر قابل دید باشد.

در بسیاری از موارد کلاهک ها نیز از همان پارچه مانتو و همان گل های برجسته تهیه می شوند.

برای خرید بهتر است از مزون های معتبر و سایت ها دیدن کنید و مانتو گلدار برجسته خود یا هر نوع مانتو دیگر مورد علاقه تان را به راحتی به دست آوردید.

فروش انواع مدل مانتو گلدار جلوبسته و جلو باز