قیمت انواع مدل پیراهن بارداری راحتی پوشیده شیک جلو بسته دکمه دار جلو باز بلند کوتاه از مرغوب ترین پارچه ها در طرح ها و رنگ های زیبا با بروزترین مدل ها از سایت فروش ما به صورت انلاین قابل دریافت می باشد.

مدل پیراهن بارداری بلند و پوشیده

انواع پیراهن بارداری راحتی یکی از مناسب ترین لباس ها برای ایام حاملگی می باشند.
پیراهن های بارداری در مدل های کوتاه بلند، حلقه آستین ، نصف آستین یا آستین بلند می باشند.
مدل پیراهن بارداری بلند و پوشیده آستین دار حتی برای بیرون از منزل هم مناسب می باشد.
پیراهن های بارداری از آنجایی که لازم نیست با شلوار پوشیده شوند برای خانم باردار مناسب هستند و باعث اذیت شدن شکم نمی شوند.
در زیر می توانید نمونه هایی از زیباترین پیراهن های بارداری مزون را ببینید.

لباس حاملگی مجلسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد

لباس حاملگی مجلسی نیز باید با توجه به شرایط خانم بادار انتخاب شود و بی خیال لباس های تنگ ، اندامی، کار دست از جنس های ساتن و گیپور بود.
بلکه مهترین چیز برای خانم باردار راحتی و جلوگیری از آسیب به جنین می باشد.
بنابراین بهتر است لباس های مجلسی خانم باردار نیز از جنس های نرم و سبک دوخته شود.
انتخاب یک پیراهن بارداری راحتی بلند در رنگ های شاد و زیبا شبیه تصاویر زیرمناسب ترین گزینه برای شرکت در مجالس مختلف در دوران بارداری می باشد.

پیراهن حاملگی نخی مناسب فصل تابستان

یک پیراهن حاملگی نخی بهترین گزینه برای ایام داغ تابستان می باشد به شرط آن که در سایز مناسب، گشاد و راحت باشد.
به طور کلی لباس هایی از جنس های مختلف پلاستیکی یا آهار دار که سبب تعریق یا  اذیت شدن پوست می شوند برای فصل تابستان مناسب نیستند و در این فصل باید از جنس های نخی و پنبه ای برای لباس استفاده نمود.
پیراهن بارداری راحتی در مدل های مختلف عرضه شده در مزون ما زیبایی را برای شما به ارمغان می آورند.

لیست قیمت انواع پیراهن و لباس بارداری

خرید لباس بارداری به دو منظور راحتی یا مجلسی صورت می گیرد که هر کدام از این نوع لباس ها خود شامل مدل های مختلفی می باشد.
ما در فروشگاه خود سعی نموده ایم انواع مدل های لباس را در کنار هم گرد آوری نماییم تا خانم های حامله با خیالی آسوده از بین آن ها بر اساس نیاز خود تهیه و خریداری نمایند.
لیست قیمت انواع پیراهن و لباس بارداری را می توانید در قسمت محصولات فروشگاه ببینید و یا در صورت استعلام قیمت به روز یا سایر راهنمایی های لازم برای خرید می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی با مسئولین فروش سایت در ارتباط باشید.