قیمت مانتو حریر مجلسی پولکی تابستانی شیک و جدید

قیمت مانتو حریر مجلسی پولکی تابستانی شیک و جدید در انواع مدل های روز دنیا در سایت ما بسیار مناسب و ارزان بوده و با تنوع بالا در طرح و رنگ توانسته اند تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد.

انواع مدل مانتو کرپ حریر مجلسی

انواع مدل مانتو کرپ حریر مجلسی وجود دارد که بانوان و دختران شیک پوش می توانند در دوره همی ها و مجالس بپوشند.

بسیاری از بانوان در مجالس عقد نزدیکانشان از مانتو حریر مجلسی استفاده می کنند که معمولاً بانوان مسن به پوشیدن مانتو حریر مجلسی که جنس کتان یا گیپور به رنگ های تیره مانند سیاه، قهوه ای، خاکستری می باشد.

اکثر دختران و عروس ها در مجالس عقد از مانتو حریر مجلسی رنگ های روشن و زیبایی برای جلب توجه و جذاب به نظر رسیدن استفاده می‌کنند.

اکثر بانوان برای عید از مانتو حریر مجلسی با ترکیب از جنس پارچه دیگر مثلاً کتان استفاده می کنند.

مانتو حریر مجلسی جزو آن دسته از مانتو های مجلسی می باشد که بسیار پرطرفدار و محبوب بین بانوان می باشد.

برای رویایی و شیک به نظر رسیدن می توانید از انواع مدل رنگ و طرح مانتو حریر مجلسی استفاده کنید.

معمولاً یک مدل از مانتو حریر مجلسی که بسیار مورد پسند بانوان شیک پوش می باشد مدلی می باشد که قسمت بالای مانتو به صورت ساده و از جنس گیپور یا کتان می باشد.

و پایین قسمت مانتو از جنس حریر می باشد بهتر است رنگ حریر و پارچه مخصوص به کار رفته در مانتو مجلسی به یک رنگ باشد.

انواع مدل مانتو کرپ حریر مجلسی

مانتو تابستانی حریر جلو باز

مانتو تابستانی حریر جلو باز برای بانوان شیک پوش مناسب می باشد و پوشیدن مانتو حریر مجلسی برای بانوانی بسیار عالی می باشد و بانوان می‌توانند کارهای روزانه و رفت و آمد شان را به راحتی انجام بدهند.

اما به شما توصیه می کنیم مانتو تابستانی حریر جلو باز دارای آستین باشد تا بتوانید احساس راحتی داشته باشید بهتر است برای دختران جنس حریر و پارچه به کار رفته در مانتو حریر مجلسی نازک و به رنگهای روشن و شاد باشد شیک و جذاب به نظر برسند.

در زمان‌های قدیم بیشتر طبقات اشراف و ثروتمندان از جنس پارچه حریر برای لباس خود استفاده می‌کردند که استفاده از حریر برای لباس اشراف یک احساس خوشایند در آنها ایجاد می کرد.

به گونه ای که امروزه ما نیز در مجالس عروسی و عقد شاهد هستیم که جنس لباس عروس و اکثر لباس مهمانان از جنس حریر می باشد.

مانتو حریر مجلسی در سال‌های اخیر و امروزه دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد به گونه ای که ما می توانیم مشاهده کنیم که مانتو حریر جلو باز جایگزین مانتو عبایی و بلند شده است.مانتو تابستانی حریر جلو باز

مدل مانتو مجلسی با پارچه پولکی

مدل مانتو مجلسی با پارچه پولکی معمولاً در مجالسی که با سنت و فرهنگ ما مطابقت دارد استفاده می شود.

بسیاری از بانوان شیک پوش از مانتو حریر مجلسی استفاده می‌کنند ممکن است جنس حریر ما ساده و یا روی پارچه حریر ما پولک یا مروارید یا نگین باشد.

مانتو حریر مجلسی مورد پسند دخترانه جوان شیک پوش می باشد که در جذاب به نظر رسیدن این دختران شیک پوش بسیار موثر می باشد.

جنس حریر به علت خنکی و نازک بودنش یکپارچه تابستانی محسوب می شود به همین علت بهتر است جنس مانتو مجلسی تابستانی ما از جنس حریر باشد.

امروزه انواع جنس پارچه حریر با رنگ های متنوع در بازار وجود دارد که بهتر است جنس مانتو مجلسی شما از حریر روشن باشد تا جذاب به نظر برسید.

جنس پارچه حریر بسیار نرم فرم پذیر و تخت می باشد و به گونه‌ای که ما می‌توانیم آستین‌های مختلفی را روی این پارچه بچینیم درست کردن یقه و کراوات از پارچه حریر بسیار راحت می باشد.

از انواع  یقه مانتو مجلسی حریر می‌توان به  کرواتی،حلزونی، شل و نخی اشاره کرد.

مدل  مانتو مجلسی با پارچه پولکی

مانتو مشکی جدید برای مراسمات گوناگون

مانتو مشکی جدید برای مراسمات گوناگون پوشیده می شود برای مجالس عزاداری و ایام سوگواری و ایام محرم در فصل تابستان بهتر است از جنس مانتو حریر مجلسی باشد و رنگ های سیر مانند خاکستری مشکی قهوه ای مناسب می باشد.

حریر دارای هم پوشانی با سایر پارچه ها می باشد و ما می‌توانیم از حریر به عنوان لایحه دوم مانتو استفاده کنیم.

و همچنین حریر برای بانوان لاغر بسیار خوب می باشد به گونه ای که آنها را چاق نشان می دهد.

حریر با همه پارچه ها به راحتی ست می شود برای مثال اگر جنس مانتو مجلسی ما از حریر باشد و روسری ابریشمی با  جنس مانتو ست می شود.

حریر به کار رفته در مانتو و یا لباس مجلسی ما باعث می شود ما خوش سلیقه و جذاب به نظر برسیم.

رنگ بندی مانتو حریر مجلسی تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی فرد دارد و ما می‌توانیم از حریر دو رنگ برای مانتو مجلسی استفاده کنیم.

که در این صورت بهتر است از رنگ هایی که با هم ، هم   پوشانی دارند استفاده نماییم تا جذاب به نظر برسیم.

مانتو مشکی جدید برای مراسمات گوناگون

عرضه کننده مانتو حریر مجلسی با قیمت مناسب

عرضه کننده مانتو حریر مجلسی با قیمت مناسب می باشد و اکثر عرضه های مانتو حریر مجلسی در پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی می باشد.

معمولاً قیمت مانتو حریر مجلسی به همراه سایر مشخصات مانند رنگ سایز جنس به کار رفته در مانتو مجلسی حریر به همراه قیمت و تخفیفات مانتو مجلسی حریر در سایت فروشگاه  پوشاک قرار داده می‌شود و هر ۲۴ ساعت قیمت مانتو حریر مجلسی تغییر پیدا می نماید.

تفاوتی بین مانتو حریر مجلسی روشن با مانتو مجلسی حریر تیره وجود ندارد در صورتی که  فرزند کوچکی دارید می توانید مانتو حریر مجلسی خود را با مانتو فرزندتان ست کنید در این صورت بهتر است رنگ حریر لباس شما کم رنگ و جنس حریر لباس فرزندتان  پر رنگ باشد.

اگر به دنبال یک مانتو مجلسی ارزان و شیک هستید به شما توصیه می کنیم از مانتو مجلسی حریر خریداری نمایید تا بتوانید از یک مانتو مجلسی حریر ارزان استفاده کنید و در بین بانوان دیگر شیک و جذاب به نظر برسید.

عرضه کننده مانتو حریر مجلسی با قیمت مناسب