نمایندگی فروش مانتو

خرید مانتو و شلوار بهاره زنانه زیبا و اسلامی در رنگ بندی ها و سایز های کوچک تا بزرگ بازار عید را می توانید از ما انجام  دهید.  مانتوهای زیبا ظاهر شما را زیباتر کرده و به آن جذابیت می بخشد. تولید به روز ترین و با کیفیت ترین مانتو شلوارها و عرضه مستقیم به فروشگاه ها توسط تولید کنندگان ایرانی صورت می گیرد.

خرید شلوار زنانه

خرید شلوار زنانه

تولید مانتو شلوار اداری بهاره

  • مانتوهای موجود در فروشگاه توسط تولیدی های مطرح ایرانی تولید می شود
  • مانتو شلوارهای اداری نیز امروزه خلاقانه و زیبا طراحی شده و شلوارهای اداری همیشه ست هستند و در رنگ های تیره تولید می شوند
  • در بعضی از این مدل ها از نوارهای روشن در قسمتی از مانتو ها برای زیبایی مانتو بکار می رود’

خرید مانتو زنانه

جنس مانتو و شلوار اداری بهاره

  1. مانتو شلوارهای بهاره از جنس نخی و کتان است.
  2.  به دلیل استفاده مداوم از آن بیشتر از پارچه ترک در دوخت این ست ها می باشد.

جنس مانتو و شلوار اداری بهاره باید نازک و خنک اما مقاوم باشد تا اگر به جایی گیر کرد، نخ کش نشود و بعد از شستن رنگش از بین نرود. معمولا پارجه های کتانی برای این کارها استفاده نمی شود و بالعکس تور و حریر و لمه، چیزهایی که خنک می باشند برای دوخت و طراحی پیشنهاد می شوند.

خرید مانتو بهاره

خرید مانتو بهاره

خرید ست مانتو شلوار مجلسی زیبا

در بعضی از مجالس و میهمانی های نیمه رسمی که نه جو پوشیدن لباس های رسمی و آنچنانی است و نه می توان از لباس های اسپرت و معمولی استفاده کرد، خرید و پوشیدن مانتو شلوار مجلسی ست زیبا در مدل های مختلف ساده و کار شده بهترین انتخاب می باشد.

خرید مانتو و شلوار بهاره با کیفیت عالی از فصل بهمن شروع می شود .پس برای سفارش و دوخت با ما تماس بگیرید.

خرید مانتو اسلامی

کسانی به دنبال ست هستند که در هر جایی قرار بگیرند، هر گز نمی توانند روسری و مانتو غیر هم رنگ بپوشند و اگر این اتفاق بیفتد، بسیار به هم می ریزند. از این رو فقط به دنبال ست هستند که در هر مجلس و مکانی بپوشند.اکثر خانواده های ایرانی خرید مانتو و شلوار بهاره خود را هم بصورت پارچه و آماده از اوسط فصل بهمن شروع می کنند.زیرا می خواهند برای سال جدید زودتر از موعد خرید خود را انجام دهند.