خرید مانتو ویژه عقد در مزون های ما همراه با شال و دامن می باشد زیرا سلیقه عروس خانم ها به تازگی به این سمت رفته است که موارد ذکر شده را همه با هم ست و خرید کنند. ما این مژده را به عروس های عزیز می توانیم بدهیم که نگران کمبود در کالکشن ما نباشید زیرا از قبل به حل این مشکل احتمالی شما فکر کرده و راه حلش را نیز قرار داده ایم.

مانتو مانتو دامن

نام طرح: حمیرا

خانم فیروزی عزیز که مدیریت مزون را بر عهده دارند، با تلاش شبانه روزی خود فقط به کارشناسان فروش این تذکر را می دهند که نیاز مشتری اولین اولویت برای رفع شدن هست و اگر نتوانید متقاضی را با رضایت خاطر از مزون خارج کنید، شما در ارتباط خود شکست خورده اید و نمی توانید در کارتان موفق باشید.

خرید مانتو ویژه عقد به چه شکل است؟

  • اینترنتی
  • آنلاین
  • حضوری
  • مجازی از طریق کانال تلگرام
  • تماس با کارشناس بخش فروش
  • اینستاگرام
خرید مانتو شال

نام طرح : المیرا

لذا تمرکز تمامی عوامل بر این است که بتوانند با قدرت هرچه تمام تر هم طرح های جدید مانتو عقد را که مورد پسند عروس بانوهای گل هست، طراحی کنند هم خیاط های با تجربه در دوخت کوچکترین ایرادی نداشته باشند و بتوانند بهترین و جدید ترین شال و دامن ها را به دوستان عرضه کنند.

از طرفی پارچه گزینه بسیار مهمی برای دوام و ماندگاری کالای مورد نظر است که ما با خرید مستقیم پارچه اصل از کارخانه اش و همینطور دریافت ضمانت، ابن تضمین را به مشتری می دهیم که به هیچ عنوان نگران خراب شدن، رنگ پس دادن یا چروک شدن آن نباشید . اگر بشورید، رنگ شان تغییر نمی کند و همینطور نیاز به اتو کشی هم پیدا نخواهند کرد.

قیمت مانتو عقد

نام طرح: یلدا

آیا شما فقط مانتو عقد دارید؟

  • خیر

ما علاوه بر دامن و شال در کنار مانتو عقدهایمان، از انواع شومیز بلند و کوتاه، لباس فرمالیته، کلاه و تاج عروس، کفش ست هم به هر رنگی که مشتری بخواهد را آماده کرده و در اختیار شما قرار می دهیم تا تنها یکبار وقت خود را صرف خرید کرده و با آرامش خاطر، به انتخاب تمامی موارد مورد نیاز خود بپردازید.