خرید مانتو قزن دار مجلسی در طرح های زیبا و جذاب

مانتو قزن دار مجلسی در طرح های زیبا و جذاب از پارچه های درجه یک و مرغوب مناسب برای تمام فصول با بهترین کیفیت و قیمت را می توان از سایت اینترنتی ما خریداری نمایید.

قزن مانتو چیست

قزن مانتو چیست ؟ قزن مانتو نگهدارنده هایی هستند که به جای دکمه در مانتو قرار می گیرند.

این مدل مانتو که به شکل جلو باز در می آید به مانتو بدون دکمه معروف است.

قزن های ریز یا درشت از انواع قزن ها می باشند که شما می توانید با توجه به سلیقه و مانتو ای که در نظر گرفته اید آن را انتخاب فرمایید.

مانتو قزن دار مجلسی راه رفتن آسان را برای شما به ارمغان می آورد و شما در کمال شگفتی حتی می توانید با ان بدوید بدون آن که از پاره شدن آن یا زمین خوردن خودتان نگران باشید.

در آوردن این نوع مانتو ها نیز بسیار راحت است و وقت گیر نیست، در عین حال تن خودی فوق العاده ای دارد طوری که شما با یک بار پوشیدن عاشق این مدل مانتو می شوید و دلتان نمی آید ، مانتو دیگری بخرید.

مانتو قزن دار دخترانه در اندازه های بلند

یکی از مانتو قرن دار دخترانه در اندازه های بلند ، مانتو با طرح ابرو بادی است که مانند روپوشی روی بازو ها می افتد بدون آن که شما سنگینی آن را احساس کنید.

این مدل مانتو قسمت پشت بدن را به طور کامل می پوشاند و حالت گشادی دارد.

مانتو قزن دار دخترانه بلند از شیک ترین مانتو های دخترانه می باشد.

این مانتو طوری طراحی شده است که حرکت پا ها را محدود نمی کند و احساس گیجی که در بعضی مانتو های جلو دست و پا گیر پیدا می کنید به شما دست نمی دهد و این همان ویژگی بسیار خوب  حاصل از قزن های دوبل مانتو ها می باشد.

همچنین شما در انتخاب پارچه دوخت آن محدودیت ندارید و می توانید هر نوع پارچه مانتویی را برای دوخت آن انتخاب کنید زیرا قزن ها به هر نوع پارچه ای می چسبند.

مانتو قزن دار دخترانه در اندازه های بلند

مدل جدید مانتو قزن خور جلو باز

مدل جدید مانتو قزن خور جلو باز ، مدل بلند این مانتو است که معمولا با پارچه های بی رنگ مانتویی دوخته می شود.

مانتو قزن خور اطراف کمر شما را می پوشاند و شما را در هر سایزی و هر اندامی که باشید به یک مدل خوش اندام جذاب تبدیل خواهد کرد.

توجه داشته باشید که کمر مانتو قزن دار مجلسی حتما باید کیپ باشد تا از خود نمایی قزن ها جلو گیری کند و اندام تان را خوب نشان دهد ‌و نقص های احتمالی آن را بپوشاند.

از بیشترین رنگ های مورد استفاده برای پارچه ، مانتو قزن دار مجلسی، رنگ مشکی و زرشکی بود و سال ۲۰۲۰ نیز رنگ آبی پر رنگ به رنگ های پر طرفدار برای دوخت مانتو قزن دار افزوده شد.

می توانید این مدل مانتو را با شلواری هم جنس و هم رنگ خودش خریداری کنید یا بدوزید تا تناسب و نظم ظاهری و به اصطلاح ست که ایجاد می کند شما را بهتر نشان دهد.

مدل جدید مانتو قزن خور جلو باز

خرید مانتو قزن دار برای تمامی فصول

استفاده از مانتو قزن خور اختصاص به فصل خاصی ندارد و خرید مانتو قزن دار در هر فصلی رایج است.

پوشیدن این نوع مانتو ها شما را در نزد دیگران به فردی خوش چهره تبدیل می کند.

همچنین چون این مانتو ها را معمولا خانم های مستقل و شیک پوش به تن می کنند، نمای ظاهری همان خانم ها را به شما می دهد و باعث می شود که دیگران از شما حرف شنوی داشته باشند .

مانتو قزن دار دارای کوتاه معمولا دارای آستین های ساده است که در بین خانم های میانسال بیشتر از نوجوانان رواج یافته است.

و مانتو قزن دار بلند با آستین های گشاد می باشد که حالتی جذب کننده برای شما ایجاد می کند و بیشتر در بین دختر خانم های جوان و نوجوان طرفدار دارد.

شما می توانید مانتو قزن دار مجلسی زنانه و دخترانه را از مزون های واقع در شهر خود یا شهر های دیگر خریداری کنید و شاهد زیبایی چشم نواز آن باشید.

خرید مانتو قزن دار برای تمامی فصول