مدل مانتو مجلسی طبق مد روز

خرید مانتو مجلسی عید سال1400 با طرح های فوق العاده شیک به روز در رنگ های زرد و طوسی از مزون اینترنتی ما با نازلترین قیمت ها برای شما عزیزان به صورت آنلاین فراهم می باشد.

 

رنگ مانتو سال 1400 چیست؟

با توجه به رنگ سال ۱۴۰۰ که رنگ زرد و طوسی می باشد بیشتر بانوان مانتو مجلسی عید سال ۱۴۰۰ خود را به رنگ زرد ، طوسی یا ترکیبی از هر دو رنگ انتخاب می کنند.

اگر شما قصد خرید مانتو در سال جدید را دارید میتوانید مانتوی مجلسی عید۱۴۰۰ را بخرید یا بدوزید.

با توجه به تفاوت سلیقه برخی از بانوان ترکیب رنگ زرد روشن و طوسی را برای مانتو مجلسی عید ۱۴۰۰ و یا تنها رنگ زرد روشن را و یا تنها رنگ طوسی را به عنوانرنگ مانتو مجلسی عید سال ۱۴۰۰ انتخاب می کنند.

رنگ مانتوسال۱۴۰۰ چیست ؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت برخی از تولیدی های مانتو مجلسی عید سال ۱۴۰۰قصد دارند در سال ۱۴۰۰ ترکیبی از رنگ های زرد روشن و طوسی تنها یکی از این رنگ ها در مانتو مجلسی عید استفاده نمایند.

طبق نظر رنگ شناسان اگر شما فردی لاغر هستید بهتر است رنگ مانتو مجلسی سال جدید شما به رنگ زرد روشن باشد و طرح مانتو شما می تواند ساده ، گیپور ، فانتزی واز جنس پارچه ای که مورد پسند شما می باشد استفاده نمایید.

رنگ مانتو سال 1400 چیست؟

مانتو عید 1400 مدل جلو باز

مانتوعید۱۴۰۰مدل جلو باز در انواع طرح ها و رنگ های مخصوص سال ۱۴۰۰در بازار موجود می باشد و بسیاری از بانوان کیف ، کفش ، روسری ، مانتو و جوراب خود را ست می کنند .

در این ترکیب بهتر است رنگ مانتو شما بارنگ روسری و رنگ شلوار و کیف تان یکی باشد برای مثال می توان شلوار طوسی و کیف طوسی را با مانتو و روسری زرد پوشید که ترکیب خوبی می باشد.

از انواع مدل مانتو مجلسی شیک می توان به مدل گیپور ، پیراهنی، جلو باز، مروارید دوزی شده ساده ، مخملی ، آستین دوزی شده ، پفی و فانتزی اشاره کرد.

مانتوی مجلسی عید سال ۱۴۰۰ در انواع طرح ها در بازار و سایت فروشگاه پوشاک موجود می باشد و بیشتر افراد از طرح هایی که برازنده و مورد علاقه شان باشد خوششان می آید.

در صورتی که از بدون چادر هستید و علاقه دارید از مانتوی جلو باز استفاده نمایید توصیه می کنیم از مانتوهای جلو باز که دارای آستین می باشد استفاده نمایید.

مانتو عید 1400 مدل جلو باز

انواع مدل مانتو مجلسی شیک

از انواع مدلمانتومجلسی شیک می توان به موارد زیادی اشاره کرد که هر کدام طرفداران خاصی از سوی بانوان و دختران باکلاس دارد.

مانتوی مجلسی سال ۱۴۰۰بدون دکمه و کوتاه می باشد و طبق نظر سنجی اینترنتی مخصوص بانوان، بیشتر مانتوی ترکیبی از رنگ طوسی و زرد روشن مورد توجه و مورد علاقه قرار گرفته است.

برای جذاب به نظر رسیدن خود و اعضای خانواده مان می توانیم رنگ شلوار خود را با رنگ شلوار همسرمان ست کنیم تا جذاب به نظر برسیم.

رنگ طوسی برای مانتو مجلسی سال۱۴۰۰برای بانوانی که اضافه وزن دارد بسیار مناسب می باشد و از چاق به نظر رسیدن بانوان جلوگیری می نماید.

بیشتر دختران به پوشیدن مانتوی مجلسی عید سال ۱۴۰۰با روسری یا شال طوسی رغبت نشان می دهند.

بیشتر بانوان مانتوی مجلسی عید۱۴۰۰خود را با رنگ لباس فرزند دخترشان ست می کنند که ترکیب فوق العاده ای می باشد.

انواع مدل مانتو مجلسی شیک

خرید مانتو های مد روز از طریق آنلاین

خرید مانتوهایمدروز از طریق آنلاین بسیار با مزیت و به اصطلاح با صرفه می باشد.

به این صورت که شما مانتوی مورد علاقه خود را در فروشگاه های سایت لباس یا پیج های فروش مانتو مجلسی عید سال ۱۴۰۰ به همراه قیمت، جنس مانتو، رنگ و سایز مشاهده می کنید.

در صورت علاقه بعد از هماهنگی با مسئول سایت و فروشنده مانتو مورد نظر را سفارش دهید.

از طریق پست مانتو سفارش داده شده خود را تحویل بگیرید بنابراین خرید مانتو مجلسی عید سال ۱۴۰۰ به صورت آنلاین نسبت به خرید حضوری بسیار با صرفه تر میباشد.

در صورتی که قصد خرید مانتو برای بانوان فامیل و یا دوستانتان را دارید بهتر است مانتو مورد نظر را در طرح های مختلف به صورت عمده و آنلاین خریداری نمایید.

تا بتوانید از تخفیفات بسیار زیادی برخوردار شوید و با قیمت بسیار مناسب از انواع طرح های مانتو مجلسی عید سال ۴۰۰ برخوردار شوید.

خرید مانتو های مد روز از طریق آنلاین