خرید مانتو عقد گیپور که واقعا وقتی بر تن کسی می بینیم، لاکچری به حساب بیاید و برای مراسم نامزدی هم مناسب باشد را از ما انجام دهید. جنس این مدل خیلی زیبا است و لباس مجلسی هایی هم که با آن دوخته می شود، قشنگ هستند و در تن می درخشند. نه تنها سنگین نیست، بلکه عروس با پوشیدن احساس سبکی می کند.

خرید مانتو لاکچری

خرید مانتو لاکچری

نحوه خرید مانتو عقد گیپور

  • ارسال سایز خودتان به ما با استفاده از جدول سایز
  • انتخاب مدلی که می خواهید
  • اگر گل یا مهره می خواهید که در نقاطی اضافه شود، به ما بگویید
  • هزینه این تغییرات با خودتان است

بعضی عروس ها هم مدل یقه یا آستین را به شکلی که خودشان می خواهند، سفارش می دهند که در این صورت یک مانتو جدید باید برایشان دوخته شود و قیمت نیز طبق همان محاسبه می گردد.

مانتو عقد کرمانشاه

مانتو عقد کرمانشاه

از این رو ما نیز می دانیم که برای فروش راحت تر است، از این جنس استفاده می کنیم در اکثر کارهایمان. عروس خانم های گل در شهر کرمانشاه بیشتر لباس های دنباله دار و توری می پسندند. یعنی به هنگام خرید مانتو عقد گیپور، تور بلند هم روی آستین و هم در دنباله مانتو باشد. آن ها جذابیت را در این طرح می بینند که عکس هایش را در ادامه برایتان قرار می دهیم.

ما از استان کرمانشاه و همینطور شهرهای آن، مشتری زیاد داریم و علت اش هم این است که مردمان این خطه، انسان های شیک پوش هستند و چون عروسی هایشان مختلط است، عروس می خواهد در عین جذابیت، پوشیدگی خود را نیز داشته باشد و بتواند در رقص محلی شرکت کند. خیلی از بازیگرها هم از مانتو عقدهای ما خرید کرده اند  که در ادامه نام می بریم.

خرید مانتو کرمانشاه

خرید مانتو کرمانشاه

مانتو عقد بازیگران

  1. نرگس محمدی
  2. هانیه غلامی
  3. ارغوان در فیلم دلداگان
مانتو عقد گیپور

مانتو عقد گیپور

در کل این  را بگویم که ما به بازیگران مطرح فروش مانتو عقد را داریم.

خرید مانتو گیپور

خرید مانتو گیپور