خرید شیک ترین مدل مانتو عبایی مجلسی جلو بسته کوتاه

خرید شیک ترین مدل مانتو عبایی مجلسی جلو بسته کوتاه از مرغوب ترین پارچه ها با تزیینات خاص که پوشش عالی و راحتی را با زیبایی چشگمیر به ارمغان می آورد از مزون اینترنتی ما با تنوع بالا مقدور می باشد.

معرفی و مشخصات مانتویی با نام عبایی

امروزه معرفی و مشخصات مانتویی با نام عبایی در فروشگاه های پوشاک را می شنویم که برای بانوانی که به مانتوی بلند علاقه دارند توصیه می گردد هر چند مدل مانتو عبایی می تواند کوتاه هم باشد.

رایج ترین مدل مانتو عبایی معمولا به رنگ سیاه می باشد و بانوانی که چادری هستند و در صورت بیماری یا بارداری که قادر به حفظ چادر نیستند می توانند از مانتو عبایی سیاه رنگ و بلند به جای چادر استفاده کنند.

مدل مانتو عبایی یک پوشش سنتی نیز می باشد که معمولا لباس سنتی مردمان عرب نشین می باشد و از کشور های عربی مانند امارات، کویت، عربستان به کشور ما و سایر کشور ها وارد می گردد.

دوخت و دوز مانتو با مدل عبایی بسیار راحت می باشد و تزئینات آن نیز بسیار ساده می باشد هر چند می توانیم با مروارید و پولک تزئین کنیم.

معرفی و مشخصات مانتویی با نام عبایی

مدل مانتو عبایی جلو بسته شیک و مجلسی

برای خرید مدل مانتو عبایی جلو بسته شیک و مجلسی می توانیم به فروشگاه های پوشاک و پیج های اینستاگرامی مراجعه کنیم و مانتوی مورد نظر خود را با قیمت مناسب بخریم.

معمولا جنس پارچه های ، مدل مانتو عبایی نرم و سبک می باشد و از دیگر کشور ها به کشور ما و سایر کشور ها وارد می شود .

مانتو عبایی در عین سادگی بسیار شیک می باشد و یک نوع پوشش کلاسیک محسوب می شود و امروزه این مدل مانتو طرفداران زیادی در بین بانوان دارد، معمولا این مدل مانتوها بدون چادر پوشیده می شود.

مدل مانتو عبایی بیشتر در کشورهای عربی و مسلمان طرفدار زیادی دارد هر چند اروپائیان نیز از این مانتو ها خوششان می آید و استفاده می کنند.

در صورتی که قد بلند تری دارید به شما توصیه می کنیم از کفش تخت استفاده کنید تا لاکچری و جذاب به نظر برسید.

و برای افراد کوتاه قدی که علاقه دارند از مانتو عبایی استفاده کنند بهتر است از کفش پاشنه دار استفاده نمایند و مانتو عبایی کوتاه تری بپوشند که قسمت پایینی مانتو از جنس حریر باشد.

مدل مانتو عبایی جلو بسته شیک و مجلسی

انتخاب مانتو عبایی کوتاه برای اماکن تفریحی

برای انتخاب مانتو عبایی کوتاه برای اماکن تفریحی می توانیم به کانال های تلگرامی که مخصوص مدل مانتو عبایی می باشد مراجعه کنیم .

در صورتی که نتوانید مانتو عبایی مورد نظر خود را پیدا کنید می توانید با مراجعه به خیاط مزون دوز ماهر مدل مانتو عبایی مورد نظرتان را بدوزید .

جنس پارچه های مانتو عبایی معمولا بستگی به مکان و فصول متفاوت می باشد.

در صورتی که تمایل دارید از مدل مانتو عبایی در فصل تابستان استفاده کنید بهتر است جنس مانتو شما از جنس نخ و پارچه های نازک باشد تا بتوانید احساس خنکی داشته باشید.

برای استفاده از مانتو عبایی در فصل زمستان می توانید پارچه ای از جنس گیپور یا کتان برزیلی انتخاب کنید تا شما را از سرما حفظ کند .

مانتو عبایی بسیار مورد پسند بانوان مخصوصا بانوان عرب نشین می باشد و بانوان کرد نیز از این مدل مانتو ها استفاده می کنند به گونه ای که در هر خیابان می توانیم چند بانو را ببینیم که از این مدل مانتو ها پوشیده اند .

انتخاب مانتو عبایی کوتاه برای اماکن تفریحی

خرید مانتو عبایی با پارچه عالی و مناسب

برای خرید مانتو عبایی با پارچه عالی و مناسب  می توانیم با فروشنده سایت هماهنگ کرده و از طریق پست می توانیم مانتو مورد نظر خود را تحویل بگیریم.

قیمت مدل مانتو عبایی متغییر می باشد و بستگی به نوع و جنس پارچه متفاوت می باشد برای مثال قیمت مدل مانتو گیپوری نسبت به مانتو عبایی نخی گران می باشد.

برای جشن ها و مجالس نیز می توانیم از مدل مانتو عبایی استفاده کنیم  و در صورتی که بخواهید به پیاده روی بروید و تحرکات فراوانی داشته باشید با رعایت شئونات اسلامی می توانید از این مدل مانتو ها استفاده کنید.

دختران شیک پوش معمولا از مانتو عبایی جلو باز استفاده می نمایند و در صورتی که علاقه ای به پوشیدن مانتو جلو باز دارید و می خواهید از مدل مانتو عبایی جلو باز باشد بهتر است مانتو عبایی جلو باز شما دارای زیری با رنگ متضاد باشد.

خرید مانتو عبایی با پارچه عالی و مناسب