معمولا در تولید مانتو پیش می آید که مانتو های یک سال می ماند و مدل های قبلی را دیگر شرکت طراحی نمی کند و به همین دلیل اقدام به تولید مانتو های جدید می نماید و کسانی که طالب مدل های قدیمی تر هستند، می توانند به صورت امانی مانتو جلو باز ترمه را تهیه نمایند.

البته امانی بودن مانتو تنها شامل مدل های ترمه نمی شود، بلکه مدل های نخی، کتان و پارچه های دیگر را نیز می توان به صورت امانی تهیه کرد.

پخش مانتو در هر فصل و  حتی در هر سال تفاوت دارد، بنابراین برخی شرکت ها مجبور هستند که برای گردش نقدینگی و جبران نقدینگی خود به فروش امانی مانتو روی بیاورند.

مدل مانتو با پارچه ترمه مشکی

اگر بخواهید یک مانتو تابستانه تمام پارچه با ترمه تهیه نمایید قطعا منتظر باشید که قیمت بالایی را به شما ارائه دهند، اما در غیر اینصورت اگر طرح ترمه یا حاشیه ترمه دوزی شده باشد، قطعا با قیمت مناسب تری می توانید اقدام به خرید و سفارش نمایید.

امروزه مانتو با پارچه ترمه یکی از بهترین و زیباترین نوع مانتو مجلسی سنتی را می توان با آن دوخت. برخی از زنان سرزمین ما یا می توانیم بگوییم اکثریت شان، در صورتی که از پس هزینه اولی خرید پارچه و مانتو ترمه تابستانه بر بیایند، بسیار به این مدل مانتو تمایل دارند و می خواهند که مانتو ترمه را خریداری کنند.

خود پارچه ترمه به چهار دسته تقسیم بندی می شود و معمولا در مانتو ها از مانتو ترمه کشمیری استفاده می شود که شبیه پارچه های هندوستانی است و حتی در کشور هندوستان کاربرد دارد.

به جز شهر یزد به ترمه معروف است، مانتو با پارچه ترمه در قم و اراک نیز تولید می گردد، چرا که در این شهر ها نیز تولید کننده پارچه ترمه وجود دارد.

مدل مانتو تابستانی نخی طرح ترمه جلوباز

یکی از بهترین مدل مانتو هایی را که می توان در نظر داشت، مانتو نخی طرح ترمه تابستانه است، یعنی پارچه نخی را تولید کننده و خیاطی مانتو تهیه می کند که طرح هایی شبیه به طرح ترمه بر روی آن قرار گرفته است و معمولا این طرح ها در حاشیه پارچه قرار دارند و خیاط باید بسیار حرفه ای باشد که بتواند طرح مدل مانتو نخی نقش دار ترمه را برش بزند به صورتی که حداقل بیرون ریزی را داشته باشد.

به همین دلیل کمتر خیاطی هایی اقدام به تولید مانتو طرح ترمه می کنند، اما کسانی که در این زمینه تبحر پیدا کرده اند و وارد شده اند توانسته اند بسیار خوب نظر مشتریان را به خود جلب نمایند.

مدل مانتو تابستانی نخی

مدل مانتو ترمه 2017

همانطور که خدمت تان عرض کردیم مانتو های سال قبل را می توان به صورت امانی داد و مدل های جدید خود جزو مدل های پر فروش هستند و کمتر کسی اقدام می نماید برای فروش مانتو ترمه 2018 به صورت وعده ای بنماید.

امروزه مانتو بلند مد است و این مد را کشور ترکیه و شرکت های مانتو ترک ژورنالی تابستانه انجام داده اند، در حالی که شرکت های ما بیشترشان متاسفانه تنها نظاره گر مد هستند و خودشان در این زمینه کاری نمی کنند.

همانطور که سال ها مانتو کوتاه مد بود و بعد از آن مانتو های رنگی و سپس مانتو بلند مشکی و فیروزه ای مد شده است.

فروش و پخش مانتو امانی تهران

یکی از مواردی که امروزه فروشگاه های مانتو از اقصی نقاط کشور به دنبال آن هستند، خرید مانتو امانی تابستانه است و با توجه به این وضعیت، نشان می دهد که اکثریت فروشنده ها و یا توزیع کننده ها با مشکل نقدینگی مواجه هستند که به دنبال موارد امانی می گردند.

در امانی خریدن شما نمی توانید موارد خوبی از اجناس را پیدا نمایید و اگر هم پیدا کنید قطعا بعد از آن با مشکل تامین مواجه خواهید شد، از طرفی هم ندیده و نشناخته کسی بار مانتو را به صورت امانی نمی دهد.

به همین دلیل پخش و فروش مانتو امانی در تهران کم کم در حال از بین رفتن است، مخصوصا سال 97 که در خرید و فروش اینترنتی از هر 10 چک، 10 چک برگشت خورده است، این در حالی است که در بازار عادی از هر 10 چک، 6 چک برگشت می خورد.