مانتو استوک

پخش عمده مانتو ارزان به صورت استوک وارداتی و یا داخلی با طرح ها و رنگ های متفاوت صورت می گیرد امروزه بسیاری از مغازه های سطح شهر استوک فروشی پوشاک هستند و شاید از نگاه اول خوشمان نیایید.، اما با توجه به قیمت های خیلی ارزان این پوشاک من جمله مانتو ها، بسیاری از افراد رغبت به خرید و رفت و آمد در این مغازه ها را دارند.

مانتو ارزان بهاری

نام طرح:رونیکا

پخش مانتو سایز بزرگ

نام طرح:ملیسا

پخش مانتو ارزان

نام طرح: رویا

 ویژگی پخش عمده مانتو ارزان استوک

  1. قیمت مناسب
  2.  جنس پارچه
  3. رنگ جذاب
  4. فری سایز

مانتو ارزان استوک بهاره سایز بزرگ چرا؟

فصل بهار به دلیل گرم و خنک بودن های ناگهانی خود، نیاز به مانتو بهاری دارد و سایز های متفاوتی برای این مانتو ها می توان در نظر گرفت از جمله سایز های بزرگ و کوچک، البته لازم به ذکر است که زنان ایرانی بیشتر اندام کوچکی دارند و آن چه کمتر خرید و فروش در بازار مانتو دارد، مانتو سایز بزرگ است. پخش عمده این محصولات در تعداد بالا صورت می گیرد و قطعا جین کامل و یکدستی از محصولات وجود نخواهد داشت.

مانتو ارزان بهاره

نام طرح:سما

با فرا رسیدن عید و شروع فصل بهار خانم ها به فکر مانتو بهاره ارزان باکیفیت هستند. به همین خاطر ما از هم اکنون به طراحی و تولید این مانتو هستیم . فروش و پخش عمده مانتو نوعی همکاری با مغازه داران و بوتیک ها است . فروش آنلاین هم برای مشتریان عزیزی که میخواهند بصورت تکی خرید کنند از ساعت10 صبح تا 10 شب با شماره قرار گرفته در سایت پاسخ گو هستند.

رنگ سال 2019 چه رنگی است؟

رنگ مرجانی

کمپانی پنتون رنگ سال جدید 98 را رنگی شاد برای مانتو و لباس اعلام نمود .

ماهم سعی می کنیم که از رنگ سال برای تولید مانتو و شلوار و…. استفاده نماییم.

چرا هرسال رنگ و مدل خاصی استفاده می کنیم؟

چون خداوند انسان را زیبا آفرید و انسان هم به دنبال زیبایی است پس همه خانم ها و دختران به دنبال مدل و رنگ شیک و زیبا هستند.