مانتو مشکی مجلسی

مانتو زنانه مجلسی

مانتو زنانه مجلسی مشکی، با اینکه رنگ تلخی دارد ولی از ابهت بسیار بالایی برخوردار است، ولی اگر یک رنگ مشکی باشد، توی ذوق صاحب مجلس خواهد زد. به همین دلیل در مانتو مشکی، معمولا از گلدوزی استفاده می شود. البته امکان دارد به جای نخ، از فلزات یا سنگ های قیمتی نیز استفاده گردد.

مانتو زنانه مجلسی

در واقع مانتو مشکی اگر با گلدوزی سفید یا پارچه نقش ترمه همراه شود، آنقدر زیبا می گردد که در نظر تمامی مهمانان می توانید به بهترین صورت جلوه نمایید.
هر چه قدر مقدار کاری که روی مانتو شده بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. البته میزان بلند بودن که امسال قد مانتو مد بود که تا مچ پا باشد، قیمت آن را بالاتر از مدل مانتو کوتاه ارزان قرار داده بود.

مانتو زنانه مجلسی

 

مدل مانتو بلند مشکی ساده مناسب هر استایلی

مانتو یک لباس بسیار مناسب برای خانم های مسلمان می باشد که علاوه بر شیک و زیبا کردن استایل آن ها دارای پوشش کاملی می باشد و مانتو های بلند و غیر جذب می تواند به جای چادر خود به تنهایی پوشش کاملی را ایجاد کند.
مدل مانتو بلند مشکی ساده مناسب هر استایلی می باشد. تمامی افراد با اندام چاق یا لاغر اندام مانتوهای مشکی بلند بسیار متناسب استایل های آن ها می باشد.
افرادی که دارای استایلی پر تر و اضافه وزن می باشند مانتو های بلند مشکی کاملا ساده بسیار مناسب آن ها می باشد و می تواند استایل آن ها را لاغر تر و اندامی تر نشان دهد.
مدل مانتو بلند مشکی ساده مدلی می باشد که برای تمامی افراد مناسب می باشد و از این مانتو به دلیل سادگی و ظاهر مناسب و زیبایی که دارد، می توان در تمامی مکان ها ماننده اداره و یا حتی به عنوان مانتو مجلسی از آن استفاده کرد.

مدل مانتو بلند مشکی ساده

 

نمونه هایی از مانتو مشکی جدید

مشکی مانتو دارای مدل های بسیار مختلف و متفاوتی می باشد، که در بین زنان مسلمان که از چادر های استفاده می کنند مانتو مشکی دارای طرفدار بسیار زیادی می باشد.
مانتو ها دارای رنگ و طرح های بسیار زیادی می باشند و معمولا پر فروش ترین و پر طرفدارترین رنگ مانتو مشکی می باشد که مناسب برای تمامی مراسم ها و یا اداره ها و دانشگاه می باشد.
نمونه های بسیاری از مانتو مشکی جدید در پیج ها و سایت های اینترنتی موجود می باشد که تنوع آن ها بسیار بالا می باشد و طرح و مدل آن ها و انتخاب مانتو کاملا بر اساس سلیقه مشتریان متفاوت می باشد.
مانتو های مشکی در مدل های متنوع و اندازه های مختلفی دوخته می شوند تا بتوان نیاز تمامی بانوان با سلیقه های مختلف و استایل های گوناگون را برطرف کنند.
مانتو های مشکی در انداره های کوتاه و بلند دوخته می شوند و مدل های بسیار متفاوت می باشند.

مانتو مشکی جدید

 

جزییات انواع طرح مانتو مشکی طلایی

مدل های مانتو مشکی طلایی بیشتر به عنوان مانتو های مجلسی استفاده می شوند که ترکیب رنگ مشکی و طلایی با یکدیگر جلوه بسیار زیبایی به مانتو خواهد داد.
بر روی مانتو های مشکی توسط مروارید ها و یا نخ های براق طلایی رنگ گل و یا خط های ایجاد می کنند که بسیار به زیبایی مانتو اضافه خواهد کرد.
مانتو های مشکی که با خطوط طلایی رنگ طراحی شده اند، مناسب برای مراسم ها و مهمانی ها می باشد و به عنوان مانتو مجلسی از آن ها استفاده می کنند.
طرح مانتو های مشکی طلایی به دلیل رسمی و سنگین تر بودن آن مناسب برای خانم های سن بالا می باشد و البته مدل مانتو می تواند به صورتی طراحی شود تا مناسب برای سنین پایین تر باشد.
در مانتو های مشکی طلایی طرح های طلایی را بر روی آستین، قسمت های پایین مانتو، سرشانه ها، جیب ها و یا یقه طراحی می کنند که مدل های متنوع آن ها باعث می شود تا تمامی سنین از این مانتو استفاده کنند.

مانتو مشکی طلایی

 

مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم عموما چگونه است؟

مدل مانتو ها معمولا برای مراسم های مختلف متفاوت می باشد و برای هر مکانی متناسب با فرهنگ و یا محیط آن جا باید لباس مناسب آن را پوشید.
به طور مثال در مراسم های مهمانی مانند انواع جشن ها از مانتو هایی با رنگ های شاد تر و طرح های زیبا و گل دار استفاده می کنند و یا مانتو های مشکی کار شده بسیار مناسب برای مهمانی ها می باشد.
یکی از رسومات بسیار مهمی که در کشور ایران و بین مسلمانان رواج دارد، استفاده از لباس های مشکی برای مراسم های عزاداری می باشد.به همین دلیل مانتوی مراسم عزاداری باید به رنگ مشکی باشد.
مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم باید کاملا ساده و دارای حجاب کامل باشد، یعنی ترجیحا مانتوی بلند که اندامی نبوده و دارای زرق و برق های اضافی نباشند.
مانتو های مناسب مراسم ختم دارای مدل های بسیار زیادی می باشد، اما مناسب ترین این مانتو برای این مکان ها استفاده از مانتو های بلند و کاملا ساده می باشد.

مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم

چند مدل مانتو مشکی دخترانه برای محرم و عزاداری ها

حتما می دانید که یکی از رسومات دین اسلام و کشور ایران استفاده از لباس های مشکی در مراسمات عزا داری می باشد و اکثرا بانوانی که در مراسم های عزا داری مانند محرم و یا ختم شرکت می کنند از مانتو های مشکی استفاده می کنند.
معمولا مدل مانتو های دخترانه با مانتو های زنانه متفاوت می باشد و مانتو های زنانه طرح های ساده و سنگین تری نسبت به مانتو های دخترانه دارند.
مانتو های دخترانه معمولا دارای مدل های بسیار زیادی می باشند که باید متناسب با سلیقه دختر خانم ها طراحی و دوخته شود و یا این مانتو ها به شکل اسپرت طراحی می شوند.
مدل مانتو مشکی دخترانه برای محرم و دیگر مراسم های عزا داری معمولا ساده تر از مانتو های مکان های دیگر می باشد و دارای زرق و برق نخواهد بود.
برای دیدن انواع مدل مانتو های مشکی می توانید به سایت مراجعه کنید.

مدل مانتو مشکی دخترانه

 

طراحی شیک و دوخت مانتو مشکی مجلسی کار شده

مانتو های مشکی که بر روی آن ها توسط نخ های رنگی و مروارید و یا نگین طراحی شده است مناسب برای مجالس و مراسم های جشن می باشند.
این مانتو ها دارای طرح های متنوع بسیار زیادی می باشند که بانوان بسیار از این مانتو های طرح دار و کار شده استقبال کرده اند.
طراحی شیک و دوخت مانتو مشکی مجلسی کار شده بسیار دارای ظرفت بوده و به دلیل زیبایی این مانتو آن ها را در مراسم های عروسی و یا مهمانی های خاص استفاده می کنند.
برای دیدن انواع مانتوهای کار شده و زیبا می توانید به سایت فروش انواع مانتو های مشکی مراجعه کنید و هر طرحی که می خواهید را انتخاب کنید.
طرح کار شده بر روی مانتو ها کاملا متفاوت می باشد و در هر مانتو بر اساس سلیقه مشتری و خیاط متفاوت می باشد.

مانتو مشکی مجلسی کار شده

قیمت مانتو مجلسی مشکی آماده

مانتو یکی از پوشش های اصلی در بین خانم های ایرانی می باشد که دارای تنوع های بسیاری می باشد و برای هر مکان و یا مناسبتی مانتو های مخصوص آن را می پوشند.
به عنوان مثال مانتو های مجلسی که مناسب برای مهمانی ها رسمی پوشیده می شود با مانتو هایی که برای مهمانی های خودمانی و یا جشن ها می پوشند مدل آن ها فرق می کنند.
مانتو ها با رنگ ها و طرح های بسیار متفاوتی دوخته می شوند که انتخاب این مانتو ها بستگی به سلیقه مشتری خواهد داشت.
مانتوها توسط پارچه هایی با جنس های متفاوتی دوخته می شوند و طرح آن ها بایک دیگر متفاوت است.
مانتو مشکی مجلسی در طرح های بسیار شیک می باشد که مناسب برای مجالس سنگین و خانم های سن بالاتر می باشد.
قیمت مانتو مجلسی مشکی بنا بر دوخت، طرح، جنس پارچه، مدل مانتو و همین طور اسم برند مانتو تعیین می شود.

مانتو مجلسی مشکی

 

مشخصات و قیمت مانتو مجلسی ترک

مانتو ها دارای مدل دوخت های مختلفی می باشند که هر مقدار دوخت مانتو ها تمیز و زیبا تر باشد قطعا مشتریان بیشتری را به خود جذب خواهد کرد.
مانتو ها توسط پارچه های مختلفی دوخته می شوند که جنس و مدل پارچه ها و حتی مدل دوخت آن ها می تواند بر قیمت گذاری مانتو ها تاثیر بگذارد.
مانند مانتو های دوخت معمولی و مانتو های ترک که قیمت متفاوتی دارند.
مانتو های ترک دارای جنس و زیبایی بسیار خاصی می باشند که مشتریان زیادی دارند.
این مانتو ها بسیار طرح ها و رنگ های متفاوتی دارند که در مدل های اسپرت و مجلسی یافت می شوند.
قیمت مانتو مجلسی ترک بستگی به میزان پارچه ای که در دوخت آن استفاده شده است و جنس آن پارچه، میزان تمیزی دوخت، کار هایی که توسط مروارید و یا نخ های طلایی و نقره ای بر روی مانتو انجام شده است متفاوت می باشد.

مانتو مجلسی ترک

سایزبندی و قیمت مانتو حریر مجلسی بسیار شیک

همانطور که می دانید مانتو ها با پارچه های مختلفی دوخته می شوند تا بیشتر باب سلیقه مشتری باشند.
مانتوها را با پارچه های نخی، پنبه ای، پارچه های سنتی، پارچه های حریر، پارچه های لمه و غیره می دوزند تا مشتریان بتوانند مانتویی با سلیقه خودشان در بین آن ها پیدا کنند.
پارچه های حریر بسیار مناسب برای مانتو های مجلسی می باشد زیرا لطافت و ظرافت بسیار زیبایی را به مانتو می بخشد.
این مانتو ها را توسط نگین و مروارید های بسیار زیبا تزئین می کنند تا خریداران بیشتری را به خود جذب کنند. جنس مانتو های حریر بسیار خوب بوده و با شستشو و در طولانی مدت رنگ و یا حالت عوض نخواهد کرد.
در سایت فروش انواع مانتو های ما می توانید از سایز بندی و همچنین قیمت مانتو مجلسی بسیار شیک با خبر شوید و عکس تمامی مانتو های زیبا را در سایت ببینید.
در سایت می توانید به راحتی مانتو دلخواه خود را سفارش دهید.

مانتو حریر مجلسی

سفارش انواع مانتو و قیمت مانتو مجلسی در قم

برای سفارش انواع مانتو های مجلسی با طرح ، مدل و رنگ های مختلف در هر کجا که می باشید می توانید از طریق سایت فروش ما اقدام به خرید کنید.
در سایت تمامی مدل های مانتو ها با سایز بندی و مشخصات آن ها موجود می باشد.
مانتو های مجلسی بسیار متنوع می باشد اکثرا مانتو های مجلسی دارای رنگ های روشن بوده اما مانتو های شیک مشکی رنگ که توسط سنگ های زیبا بر روی آن ها کار شده است بسیار مورد استقبال مشتریان می باشد.
برای سفارش انواع مانتو های شیک و زیبا و اطلاع از قیمت مانتو مجلسی در قم می توانید به سایت فروش ما مراجعه کنید.
در سایت عکس تمامی مانتو ها به همراه قیمت آن ها در سایت موجود می باشد.
که پس از انتخاب مانتوی مد نظر خود می توانید با انتخاب سایز مناسب مانتو آن را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی بلند مناسب چه افرادی ست؟

برای اینکه استایل زیبا تری داشته باشید و همیشه شیک پوش باشید بهتر است اندام خود را بشناسید و بر اساس اندامتان لباس خود را انتخاب کنید.
مانتو های مجلسی اصولا بر اساس دوختی که داند و پارچه هایی که در دوخت آن ها استفاده می شود در تن زیبا می باشند.
مانتو های مجلسی مناسب برای مهمانی ها می باشد و باید بسیار شکیل و چشم نواز باشند.
خانم هایی که اندامی پر تر دارند برای لاغر تر نشان دادن اندام خود می توانند از مانتو مجلسی بلند استفاده کنند.
بلند بودن مانتو می تواند استایل آن ها را کشیده و زیبا تر نشان دهد.
مانتو های کوتاه بیشتر مناسب برای خانم هایی با اندام ریز و کوچکتر می باشد.
برای خرید مانتو های مجلسی بلند زیبا می توانید به سایت فروش ما مراجعه کنید.
در سایت سایز بندی مانتو ها موجود می باشد و با مشخص کردن سایز می توانید با خیال آسوده خرید کنید.

مانتو مجلسی بلند

ایده مدل مانتو مجلسی با گیپور

مانتو های مجلسی را می توان در طرح های بسیاری طراحی کرد استفاده از تور، نگین، حریر و گیپور می تواند در زیبا تر کردن مانتوی شما بسیار موثر باشد.
مانتو های مجلسی به دلیل استفاده آن ها در مهمانی ها و مراسم ها بسیار طرح و نقش آن ها برای خانم ها مهم بوده و می خواهند زیبایی چشم گیری داشته باشد.
مانتو مجلسی با گیپور یکی از طرح های مانتو های مجلسی می باشد که مانتو را با استفاده از گیپور زیبا کرده و یا پارچه دوخت مانتو کاملا از گیپور می باشد.
این مانتو دارای جلوه بسیار زیبایی می باشد و می تواند یک مانتو بسیار شیک برای مجالس شما باشد.
برای خرید مانتو مجلسی گیپور با دوختی تمیز و زیبا می توانید به سایت فروش مانتو های مجلسی ما مراجعه کنید. در سایت عکس تمامی مدل های مجلسی گیپور موجود می باشد و شما به راحتی مانتو مد نظر خود را می توانید انتخاب کرده و خریداری کنید.

مانتو مجلسی با گیپور