فروش ست مانتو شلوار عقد عروس ایرانی به شکل حضوری در تعدادی از شهر های ایران مانند تهران، ساری، نوشهر و زنجان توسط کادر متخصص و فنی ما در حال اجراست. لذا با حضور در این مراکز می توانید انواع مدل های موجود را ببینید، پرو کنید و انتخاب نمایید.

فروش ست مانتو

نام طرح: الینا

برای انتخاب بهترین ها در زمینه مزون عقد و عروسی، پیشنهاد ما به شما عروس خانم های گل مزون های ما است که دارای بیش از 30 مدل ست مانتو شلوار عقد عروس است و همچنبن پبراهن فرمالبته در مدل های متفاوت و مورد سلیقه شما وجود دارد.

فروش مانتو شلوار

نام طرح: النا

هدف ما رضایت مندی و احترام به مشتریان گرامی با ارائه جنس با کیفیت بالا است.

 فروش ست مانتو شلوار عقد عروس

 1. مانتو عقد محضری
 2. تاپ شلوار شال
 3. لباس نامزدی
 4. لباس عروس
 5. فرمالیته
 6. مجلسی شب
 7. خواستگاری
مانتو شلوار عروس

نام طرح: نارینا

در کنار قیمت مناسب آن سعی براین مهم داریم که اعضای کارگروه ست مانتو شلوار عقد عروس ایرانی متشکل از طراحان بنام و برتر ایرانی می باشند.

انواع پارچه های به کار رفته در مانتو

 1. پارچه ترک گرم بالا اف واید
 2. دانتل شبیه گل

انتخاب پارچه ها و خرج کار در نمونه کارهای ما بی نظیر است. معمولا با سبک های مختلف و به روز توسط تیم حرفه ای مجموعه با سابقه درخشان، بیست سال تجربه، طراحی و اجرا می شود.

با اعتماد کامل به لیدیز کلوث می توانید در هر مرحله از جشن تان، به کمک گروه حرفه ای و با تجربه ما و استفاده از مشاوره های تخصصی مزون و در نهایت طرح های زیبا مزون ما برای شما، بهره بگیرید.

فروش ست مانتو شلوار عقد عروس، زیبا و دیدنی می باشد که گزینه مناسب برای جشن عقد حتی عقد محضری هست. طراحی کاملا تخصصی، زیبا و دلنشین با توجه سلایق خاص مشتری، از ویژگی مزون ما است.

مانتو شلوار عروس

نام طرح:ژاله

مدل های مانتو شلوار عقد

 1. راسته
 2. برش دار
 3. ساده
 4. اسپرت