خرید لباس مانتو عقد محضری در تهران خیلی ساده و راحت انجام می گیرد زیرا مزون های زیادی در تهران وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند.اما آیا تنوع در مدل و طراحی را نیز دارا هستند. فروشگاه لیدیزکلوث تمام توان نیروهای خود را بر روی این موضوع متمرکز کرده است که با جدید ترین مد روز و بیش 40 مدل را رضایت مشتری های عزیز را جلب نماییم.

قیمت لباس عقد محضری از چه رنجی شروع می شود؟

1-قیمت هر مدل بستگی به سایز و لباسی دارد که شما انتخاب می کنید.

2-مثلا اگر برای خرید لباس عقد محضری از سایز 36-42 انتخاب نمایید چون اینها معمولا موجود هستند قیمتی که خود اصناف بر روی لباس زده است را دریافت می کنیم.

3-اگر سایز شما در مزون موجود نباشد و سفارش بدهید یه مبلغی بابت هزینه دوخت گرفته می شود.

خرید مانتو تهران

خرید مانتو تهران

4-تاپ، شلوار، شال ،شومیز موجود دارید؟

بله، ما ست کامل لباس عقد و پیراهن فرمالیته را موجود داریم.

نوحه برش و دوخت به چه صورت است؟

ما برای هر مدل الگو را طراحی کرده و برای اینکه کار تمیز شیک باشد از این روش استفاده می کنیم ،در مزون هر کسی یک وظیفه را بر عهده دارد و برش کار و خیاط داریم که لباس های عقد محضری با بهترین کیفیت و دوخت عالی تولید شوند.

برای خرید لباس عقد محضری در تهران و شهرستان فقط کافی است با ما یک تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند و لباس مناسب با تیپ و اندام شما که ازنظر قیمت هم عالی باشد را معرفی نمایند.

آیا مانتو های مزون شما پوشیده هستند؟

بله پوشیده و بلند طوری که عروس خانم دیگر در محضر خانه نیاز به چادر ندارد.

مانتو با خرج کار با مانتو ساده چه تفاوتی دارد؟

خرج کار یعنی رو یقه ،آستین،و جلوی مانتو ، کارشده است اما مانتو ساده هیچ کاری رو آن انجام نشده است و از لحاظ قیمت مناسب تر است .

پارچه شلوار و تاپ از جنس لباس است؟

بله چون باید با هم ست شوند پس از یک جنس استفاده می شوند.

لباس عقد محضری

لباس عقد محضری