محبوبترین مدل مانتو عقد 99

انواع مانتو عقد از کجا بخرم؟ اگر به دنبال مانتو عقد شیک و متناسب با محضر خانه هستید و می خواهید برای به یا دگار ترین و مهم ترین روز زندگی خودتان مانتو و لباس آبرومندانه به تن کنید .ما کلکسیونی از مانتو عقد با طراحی خاص و ویژه در سایزهای مختلف  فراهم نموده ایم تا مشتریان عزیز به راحتی خرید نموده و با خاطری آسوده کارهای دیگر مراسم عقد را انجام دهند.

نام طرح: باران

 انواع مانتو عقد از کجا بخرم؟

در شهر تهران ما دو شعبه داریم که عروس خانم ها می توانند به صورت حضوری با هماهنگی قبلی برای خرید به همراه خانواده و آقا داما تشریف بیاورند و پرو نمایند تا مانتو عقد مورد سلیقه خود را انتخاب نمایند.

نام طرح:هلن

اما برای مشتریان شهرستانی که بصورت آنلاین می خواهند خرید کنند.

ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب نموده و با شماره قرار گرفته در سایت تماس گرفته و از کارشناس راهنمایی و مشاوره  می خواهند . سپس مدل و سایز از طریق تلگرام و واتس آپ ارسال می نمایند. و کارشناس قیمت و نحوه ی خرید اینترنتی  و ارسال را توضیح داده و نحوه تحویل بسته ارسال شده با پست یا تیباکس در کمتر از 24 ساعت می باشد .

پارچه های مانتو عقد چگونه است؟

مانتو عقد همانند لباس های دیگر نیست  پارچه هایی که برای این مدل طراحی می شوند حتما ویژه و خاص  هستند و با قیمت بالاتری نسبت به سایر پارچه ها خریداری می شوند  برای مراسم مهمی باید پوشیده شوند.

  1. دانتل 
  2. کر پ مازارتی
  3. گیپور
  4. تنسل
  5. حریر

نام طرح: ملکه 2